hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Üç Kız Kardeş yeni sezon bu akşam başlıyor! Aşk mı kazanacak yoksa mantık mı?

  Üç Kız Kardeş yeni sezon bu akşam başlıyor Aşk mı kazanacak yoksa mantık mı
  expand

  İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, üçüncü sezona bu akşam merhaba diyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bu akşamki bölümde Türkan (Özgü Kaya) yaralarını sarmaya yardımcı olan Kartal (Gökberk Demirci) ile kalbinin ait olduğunu hissettiği Somer (Berker Güven) arasında bir seçim yapmaya çalışacak. Aşk ile mantığın savaşında kimin galip çıkacağı merakla bekleniyor.

  Üç Kız Kardeş’ bu akşam Kanal D’de üçüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkıyor. Başrol oyuncuları duygularını anlattı: 

  ALMILA ADA (DÖNÜŞ): “Zaman atlamasından sonra kardeşlerin tekrar birlik olma hikayelerini izleyeceğiz.”

  MELISA BERBEROĞLU (DERYA): “Uzun süredir beraber çalışmanın verdiği samimiyet ve içtenlikle sete gidiyor olmak beni çok mutlu ediyor.”

  ÖZGÜ KAYA (TÜRKAN): "Hem mental hem de fiziksel bakımdan sınırlarımı zorladığım bir proje. Yeni sezonda aşk, aile, fedakârlık, kardeşlik duygularımızın içinde; çelişkiler ve empatilerle dolu bir hikaye seyirciyi bekliyor."

  Bu sezon Türkan (Özgü Kaya) ve Somer’in (Berker Güven) fırtınalı aşkından ziyade, sevginin önemi sorgulanacak. Dizide Türkan’ın büyük aşkı ve çocuğunun babası Somer’i mi yoksa ona emek veren Kartal’ı (Gökberk Demirci) mı tercih edeceği şimdiden merak konusu oldu.

  Özgü Kaya bu aşk üçlemesi ile ilgili “Bu sezon aşk mı sevgi mi ikileminde çok kalacağımız, kardeşlik ve aile kısmında da kalbimizin sızlayacağı bir yıl olacak” dedi. 

  Berker Güven “Üç Kız Kardeş bir zaman atlamasıyla başlayacak. Türkan’ı hala unutamamış ve geçmişiyle yüzleşen bir Somer ile karşılaşacağız” diye konuştu. 

  Göberk Demirci ise “İzleyicimizin karşısına aşkın, emeğin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan, koşulsuz sevginin güzelliğinin hâkim olduğu bir hikâye ile çıkacağız” açıklamasını yaptı.

  Üç Kız Kardeş ‘in oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

  Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

  Üç Kız Kardeş sürprizlerle dolu yeni sezonuyla 19 Eylül Salı 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow