hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Üç Kız Kardeş' yine zirvede yer aldı

  Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı
  expand

  Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş', 40’ıncı bölümü ile Total’de 5.99 reyting ve 14.95 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İzleyenlere duygusal anlar yaşatan Üç Kız Kardeş'in bu haftaki bölümünde; Somer (Berker Güven), Türkan'la (Özgü Kaya) yeniden evliliğini kurtarmanın peşine düştü. Ancak Somer'in geçmişte Türkan'a yaşattığı acılar ikilinin peşini bırakmadı. Mine’nin (Nazlı Senem Ünal) Türkan’ın iş yerine gitmesi ve Somer’in bebeğinin ilk kalp atışlarını duyduğu sahne sosyal medyada çok konuşuldu.

  Üç Kız Kardeş'in 41'inci bölümünde; Türkan, Somer'in yokluğuna alışamıyor. Somer ise Türkan'ın kapısına gelinlikle geliyor. Sadık (Reha Özcan), ailesini yeniden etrafında topluyor. Rüçhan (Veda Yurtsever) ise polis ekipleri tarafından karakola götürülüyor.

   

  Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

  Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, salı akşamları Kanal D’de.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow