Üç Kız Kardeş'te Somer ve Türkan boşanmaya gidiyor!

Üç Kız Kardeş'te Somer ve Türkan boşanmaya gidiyor!

Üç Kız Kardeş'te Somer ve Türkan boşanmaya gidiyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 28 Mart Salı akşamı seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. 43. bölümünde Rüçhan'ı ihbar eden kişinin Özer Bey olduğu ortaya çıkarken; Somer ve Türkan'ın duruşma günü geldi çattı...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin iddialı dizileri arasında yerini alan; Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu'nu kadrosunda buluşturan dizi heyecanlı geçti. Somer hatalarını anladığını söylese de yine de Türkan'ı kırmaya devam etti. Rüçhan ise Türkan ile arasındaki buzları eritti.

 

Özer, Rüçhan'ı evden kovunca Rüçhan kendini Türkan'ın yanında buldu. Hiç durmadan ağlayan Rüçhan, kendini Türkan'ın kollarına attı. Ne yapacağını bilemeyen Türkan, Rüçhan'ı rahatlatmak için onu duşa soktu.

Türkan'ın yardımıyla yıkanan Rüçhan, duş esnasında Özer ile olan geçmişini hatırladı. Duşun bitmesine yakın kayınvalidesini yıkadığı zamanı hatırlayan Rüçhan, kayınvalidesinin ondan helallik isteme anısıyla kendine geldi ve Türkan'ın elini öptü. Rüçhan dejavu oldu.

Türkan'dan Rüçhan'ın evi terk ettiğini öğrenen Somer, Özer'in yanına gitti. Özer'e öfke püsküren Somer, Rüçhan'ın ailesi için neler yaptığını tek tek yüzüne vurdu. Ailesinin bu duruma gelmesinin sebebi olarak ise Sevilay'ı gösteren Somer, Mustafa ve Özer'in tepkisini topladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Annesinin yaşadıklarından ders çıkaran Somer, Türkan'a bunca zaman yaptığı haksızlıkların farkına vardı. Türkan'a yaşattığı her şey için özür dileyen Somer, hatalarının farkına vardı.

 

Rüçhan evi terk ettiği için Somer'de evi terk etti. Türkan'ın evinde sabah kahvaltısı yaparken gözyaşlarını tutamayan Rüçhan, Somer ve Türkan'a bu yaşananlarla alakası olmadığını anlattı.

Görüntüleri anlatan Rüçhan, bu durumun yaşanmasının tek sebebi olarak Nesrin'i gösterdi. Türkan durumu kabullenmese de Rüçhan ve Somer, Nesrin'in suçlu olduğunu düşündü.

Türkan ve Somer'in boşanmasını istediği için Nesrin'den hesap soran Somer, konuyu Rüçhan'ın videosuna getirdi. Nesrin ne kadar doğruyu anlatsa da Somer, Nesrin'in dürüstlüğüne inanmadı.

 

Durduk yere suçlanan Nesrin'in içi rahat etmeyince Türkan'ın evine gidip Rüçhan ile konuşmak istedi. Rüçhan ise Nesrin'in masumiyetine inanmadı.

Nesrin ve Rüçhan'ın yaşadığı durum Somer ve Türkan'ın da arasının açılmasına neden oldu. Tekrar didişmeye başlayan Somer ile Türkan'ın arasındaki uçurum Türkan'ın işten ayrılmasıyla daha da açıldı.

Yeni iş bulan Türkan, Somer'e nereye gittiğini söylemedi. Türkan'ı takip eden Somer, bir evin camı silerken görünce direkt eve gitti. Türkan'ın temizlikçi olarak iş bulduğunu gören Somer, yanlış geldiğini söyleyerek bulunduğu yeri terk etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkan'dan boşanmak istemeyen Somer, Türkan'ın kararlılığını görünce sabah gidip Türkan'ı aldı. Somer kapıda beklerken, Türkan tam evden çıkacaktı ki Rüçhan boşanmalarını istemedi ve Türkan'a gitmemesini söyledi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber