hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ufuk Özkan'dan hayranlarını üzen haber: Acilen organ nakli olmalı

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Hızlı kilo vermenin yollarından biri diyet. Ancak kısa sürede fazla kilo vermek organları olumsuz etkiliyor. Oyuncu Ufuk Özkan'ın da yaptığı Hollywood diyetiyle bağışıklık sistemi çöktü, siroz teşhisi koyuldu. Özkan şimdi karaciğer nakli bekliyor. CNN TÜRK Muhabiri Kübra Aydın ve Kameraman Doğukan Yıldırım, bu diyetin zararlarını Gastroenteroloji Uzmanı Uzm. Dr. Reşat Memişoğlu'na sordu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  UFUK Özkan, “Geniş Aile” dizisinde Cevahir Kirişçi karakterini canlandırarak herkesin aklında yer edindi. Ünlü oyuncu geçen yıl karaciğer yağlanması yüzünden 17 kilo birden zayıfladı. Oyuncu, hastanedeki normal kontrolleri sırasında ise üçüncü derece Siroz olduğunu öğrendi. Doktorlar Özkan’a eğer acilen Organ Nakli olmazsa 9 ila 12 ay yaşayabileceği bilgisini verdi.

  3 SİNEMA FİLMİNİN ÇEKİMİNİ ERTELEDİ

  Ufuk Özkan, Memorial Şişli Hastanesi’nde organ nakli için sıraya girdi. Özkan, en kısa sürede organ nakli olmaması durumunda zorlu bir süreçten geçecek. Oyuncu, rol almayı planladığı 3 Sinema filminin çekimlerini de tedavi süreci başladığı için ertelemek zorunda kaldı. Ufuk Özkan, 2005 yılında evlendiği Anadolu Ateşi dansçılarından Nazan Güneş ile de geçen yıl anlaşmalı olarak boşanmıştı. 

  Ufuk Özkandan hayranlarını üzen haber: Acilen organ nakli olmalı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Geniş Aile' dizisindeki rolüyle tanınan UFUK Özkan, 17 kilo verdi. 
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow