Uğur Aslan yeni yaşını sahnede kutladı

Uğur Aslan yeni yaşını sahnede kutladı

Uğur Aslan yeni yaşını sahnede kutladı

Cahide Palazzo, bir ilke imza atarak önceki sıra dışı müzikal 'Afara'yı misafirleriyle buluşturdu. Bir döneme damgasını vurmuş arabesk şarkıları kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak izleyenleri nostaljik ve büyüleyici bir müzikal yolculuğa çıkaran Uğur Aslan, 'Bir Arabesk Müzikali Afara' performansıyla Cahide Palazzo'yu dolduran yüzlerce misafirinden tam not almayı başardı. Aslan, yeni yaşını da sahnede kutladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uğur Aslan, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla düzenlenen 'Afara-Bir Arabesk Müzikali' ile Cahide Palazzo'da sevenleriyle buluştu.

Demet Akbağ, Bergüzar Korel, Ebru Şahin, Esra Erol, Derya Şensoy, Anıl İlter, Çağlayan Topaloğlu, Esra Ronabar-Barış Falay, Hazal Şenel, Bertan Asllani, İrem Kahyaoğlu, Kenan Koçak-Merve Özbey, Mustafa Tohma-Seren Serengil, Onur Büyüktopçu, Sedef İyibar, Ozan-Bahar Şer, Seray Kaya, Esin Yağmurdereli gibi ünlü simaların akın ettiği gecede 50. yaş gününü de yakın dostları ile sahnede kutlayan Uğur Aslan, pastanın üzerindeki kendi maketini öperek, "Bu günü asla unutmayacağım. Hayatımın en mutlu günlerinden biri" dedi.