magazin haberleri

Umut Akyürek: ''Dişçiye dava açacağım''

Umut Akyürek: ''Dişçiye dava açacağım''

Diş tedavisi sonrası ‘delirten hastalık’ veya ‘intihar hastalığı’ olarak da bilinen ‘trigeminal nevralji’ teşhisi konulan şarkıcı Umut Akyürek önceki gün diş doktoruna dava açacağını açıkladı.

Vatan’ın haberine göre gördüğü diş tedavisi sonrası nöropatik bir ağrı türü olan ‘trigeminal nevraji’ hastalığına yakalanan Umut Akyürek, diş doktoruna dava açacağını açıkladı. Akyürek, önceki gün katıldığı bir davette “Şu an canımın derdindeyim” dedi.


Önceliğinin akapunktur ve ozon tedavisi olduğunu son olarak ise cerrahi tedaviyi düşüneceğini de belirtti. Akyürek, “5 ay önce diş tedavisi gördüm lamine kaplama yaptırdım. Ağrılarım başladı ve bir dişimi çektirdim. Altı tanesine kanal tedavisi yaptırdım. Son olarak MR çektirdim, tanı konuldu. Tedavi aşamasındayım” dedi.
Sahneye çıkıp şarkı söylemesine engel bir durumun olmadığını da belirten Akyürek, “Akapunktur ya da ozon tedavisi olacağım. En son yöntem ciddi bir beyin ameliyatı. İnşallah ihtiyaç duyulmaz. Şu an fonksiyonlarımı etkileyen bir durum yok. Şarkı söylüyorum, bir sıkıntım yok, beş aydır ağrılarımı da ilaçlarla dindiriyorum. O dişçiye dava açacağım” dedi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS