Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 22 Şubat 2021 akşamı 22. bölümüyle ekrana geldi. Uyanış Büyük Selçuklu'nun 22. bölümünde heyecan doruktaydı. Sultan Melikşah, Melik Tekiş'ten intikamını aldı ve Küffar'a da haddini bildirdi. Peki ama Uyanış Büyük Selçuklu'nun 22. bölümü nasıl izlenir? İşte Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı ve 22. bölümüyle ilgili bilgiler...

Uyanış Büyük Selçuklu'nun 22. bölümünde Tekiş ve Melikşah arasındaki intikam mücadelesi izleyici heyecanlandırdı. Birçok izleyici Uyanış Büyük Selçuklu'nun 22. bölümünün nasıl izlendiğini araştırıyor. Uyanış Büyük Selçuklu'nun 22. bölümünde Tekiş’in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı. 

Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm izle

Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?

Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?

Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm videoları YouTube'ta


Öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde birçok elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş’in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. Bu nihai hedefine ulaşmak için hangi kirli yolları deneyecektir? Melikşah ile Tekiş’i birbirine düşürüp Selçuklu’yı zayıflatmak isteyen İzakyos, bu emeline ulaşabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış fakat başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u isyan etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı. Faysal ile Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır?

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT'nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.