hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ya bir şey arıyoruz da böyle darbuka şarkı sözleri! Inji Bellydancing kimdir, şarkı sözleri!

  Ya bir şey arıyoruz da böyle darbuka şarkı sözleri Inji Bellydancing kimdir, şarkı sözleri
  expand

  Sosyal medyada her gün farklı şarkılar ön plana çıkıyor. Son günlerde sosyal medyada 'ya bir şey arıyoruz da böyle darbuka' akımı başladı. Peki ama fenomen şarkıyı kim söylüyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  INJI Bellydancing şarkısı sosyal medyanın gündeminde... Milyonlarca kişi bu şarkının sözlerini araştırıyor. İşte 'ya bir şey arıyoruz da böyle darbuka' şarkısının sözleri... 

  INJI Bellydancing sözleri

  Göbek Atalım
  [Giriş]
  Ya biz sey arıyoruz da böyle
  Darbuka, böyle arabesk falan çalsın
  Göbek atalım ya, abi azcık göbek atalım ya

  İnci Gürün kimdir?

  INJI olarak sahne alan İnci Gürün, İstanbul doğumlu bir sanatçıdır. İnci, liseler arasındaki bir müzik yarışmasında keşfedildi. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı'nda tamamladı ve ayrıca The Wharton School'da Ekonomi okudu; bu okuldan da geçtiğimiz aylarda mezun oldu. INJI, caz müziğine olan ilgisiyle müziğe başladığını anlatıyor. Müziğe adım atma hikayesini şu şekilde anlatıyor: "İlk şarkımı yayınlama kararı, bir arkadaşımla aramızdaki bir iddia sonucunda gerçekleşti. Caz müziğiyle uğraşıyordum, ancak Spotify gibi platformlarda kendi müziğimi paylaşmak istiyordum. Bir arkadaşım 'Neden şarkı koymuyorsun?' dedi ve ben de Madeline adlı şarkımı paylaştım."

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow