hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yalı Çapkını Şefika kimdir? Hülya Duyar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Yalı Çapkını Şefika kimdir Hülya Duyar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  STAR TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin oyuncuları arasında yer alan Şefika karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Cuma ekrana gelen dizide Şefika merak uyandırdı. İşte Şefika hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şefika karakteri, Yalı Çapkını dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Peki ama Yalı Çapkını dizisindeki Şefika kimdir?    

  Yalı Çapkını dizisi Şefika kimdir? 

  Yalı Çapkını dizisinde Şefika'yı Hülya Duyar canlandırıyor. 

  Hülya Duyar kimdir? 

  Hülya Duyar, 26 Haziran 1970’de Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çocukluk ve gençlik günlerinin bir kısmını geçirdiği Almanya’ya 1978 yılında taşınmıştır.

  1989 yılında kuaför ve makyaj sanatçısı olarak tiyatroya adım atmıştır. 2000 yılında sinema ve televizyon çalışmalarına başlayan Hülya Duyar bugüne kadar; Günlük, Süperseks, Janjan, Made in Europe, Bir Bulut Olsam, Evet, Gönülçelen, Zenne, Mutluluk, Karagül, Deliha, Kuzu, Evlat Kokusu ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi bir çok projede rol almıştır. Son olarak Eltilerin Savaşı adlı sinema filminde Hülya karaterine hayat veren Hülya Duyar, 1.60 metre boyunda, 90 kilo ve Yengeç burcudur ve Hülya Duyar evli değildir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow