hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Umut Gezer kaç yaşında? Umut Gezer hangi dizilerde oynadı?

  Yalı Çapkını Yusuf kimdir Umut Gezer kaç yaşında Umut Gezer hangi dizilerde oynadı
  expand

  Yalı Çapkını Yusuf ile ilgili bilgiler...Yalı Çapkını dizisinde Yusuf karakterini Umut Gezer canlandırıyor. Dizi ve sinema oyuncusu Umut Gezer'in yaşamı merak ediliyor. Oyunculuğunun yanı sıra fotomodellik ve klip modelliği yaptığı biliniyor. Umut Gezer'in boyu hayranları tarafından dikkat çekti. Peki ama Umut Gezer kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yalı Çapkını Yusuf kimdir? Yalı Çapkını dizisinde Yusuf'a Umut Gezer hayat veriyor. Oyunculuk dünyasına fotomodellik yaparak giriş yapan Umut Gezer, Simge Sağın'ın klibinde de rol aldı. Peki ama Umut Gezer kimdir?

  Umut Gezer kimdir?

  2001 Çanakkale doğumlu olan yakışıklı oyuncu Umut Gezer, Kırklareli’de büyümüştür. Günümüzde İstanbul’da yaşamaktadır. Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisidir.

  Umut Gezer ilk kez Yalı Çapkını Yusuf karakteri oyuncusu olarak kamera karşısına geçen genç bir modeldir. Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Fotomodellik yaparken Simge Sağın’ın klipinde oynayan Umut Gezer Gaziantep’te çekilen Yalı Çapkını dizisi oyuncu seçmelerine katılmış ve dizinin ana kadrosunda yer almıştır.

  İyi derece de İngilizce ve Fransızca da bilen Umut Gezer basketbol ve yüzme sporlarını da çok sevmektedir. Tüm bu yeteneklerinin yanı sıra binicilik eğitimi de almıştır.    Son olarak Yalı Çapkını dizisinde Yusuf karakterini canlandırıyor. 

  Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor. Ferit, sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı fazlasıyla kızdırır. Ailesi Ferit'in Gaziantep'te uygun gördükleri bir kızla evlenmesine karar verir. Evlenmek istemeyen Ferit, dedesini dinlemek zorunda kalır. Aile Ferit'e uygun birini bulmak için evin en büyük gelini olan İfakat'ı görevlendirir. Suna adındaki genç bir kız, Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunur. Ancak isteme töreni sırasında yaşananlar hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı derinden etkiler.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow