Son Dakika

Yargı 11. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

A A

28.11.2021 - 23:11

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin 11. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 11. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Yargı dizisinin 11. bölümüne; Engin Tilmen damga vurdu. Engin herkesten intikam almaya çalışır. İşte Yargı 11. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Yargı 11. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

Yargı dizisinin 11. bölümü izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde Ceylin ve Ilgaz yüzleşirken Engin herkesten intikam alma derdindedir. Yargı'nın son bölüm full izle bilgileri haberimizde...

Yargı 11. bölüm izle

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar.

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.