hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı, 24 Eylül'de bomba gibi dönüyor! Bebek geliyor!

  Yargı, 24 Eylülde bomba gibi dönüyor Bebek geliyor
  expand

  Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran reyting rekortmeni dizisi Yargı, 24 Eylül Pazar günü üçüncü sezona başlıyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanan dizi yayınlanan ikinci tanıtım ile izleyiciyi büyük bir bulmacanın içine çekiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D’de Kaan Urgancıoğlu (Savcı Ilgaz) ile Pınar Deniz’in (Avukat Ceylin) başrolünde olduğu ‘Yargı’nın üçüncü sezonu için geri sayım başladı.

  Sezon finalini reyting rekoru kırarak yapan dizi ekrana yine bomba gibi dönecek. İkinci tanıtım filmi büyük bir merak uyandırdı ve heyecan yarattı.

  BÜYÜK BULMACA! 
  ‘Ilgaz’ın baba olacağını öğrendiği, ‘Ceylin’in doğum anlarının göründüğü tanıtım sosyal medyada çok konuşuldu.

  Bununla birlikte ‘Ilgaz’ ile ‘Ceylin’in birbirine yabancı ve mesafeli davranması ise izleyiciyi büyük bir bulmacanın beklediğinin sinyallerini verdi.

  Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerden oluşan başarılı kadroya yeni sezonda Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel dahil oluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  YARGI 63. BÖLÜMDE NELER OLDU? 
  Ceylin, Ilgaz'ın ardından gözyaşı döküyor! Kimsenin aklına dahi getiremeyeceği acı son gerçekleşmiştir. Ilgaz’ın haberi cinayet şüphelisi olarak tutulan Ceylin’i mahvetmiştir. Sevdiği adamı son bir kez olsun görme, ona dokunma isteği soruşturmayı yürüten emniyet ve adli makamların iki dudağı arasındadır.

  Oğlunun ani kaybına Metin’in kalbi daha fazla dayanamaz ve hastaneye kaldırılır. Bu yüzden Çınar’a bugüne kadar taşıdıklarının hepsinden daha büyük bir yük kalır. Ömer’i hiç hesaplamadığı bir gelişme beklerken, Turgut Ali ise kaçış planını adım adım ilerletmekte kararlıdır.

  Ilgaz’ın dosyasından çekilen Eren, Ceylin’i bir an önce içeriden çıkarma telaşındadır. Esas düşmanı fark ettirmeden yakalamak ve Ceylin’i aklamak onun hem mesleki hem vicdani en büyük sınavıdır. Bu uğurda en başından beri mesafeli olduğu Yekta ile iş birliği söz konusu olsa da… 

  Can damarlarından en büyüğü kopan Ceylin, hayata tutunmak için gerçeği bulmak adına elinden ne geliyorsa yapmak için çabalar; ancak, acısının üstünden gelmeye çalışmanın imkansızlığını kabullenmişken, Eren’den gelen bir teklif onu beklemediği bir yere götürecektir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow