hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı 72. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle! Kanal D Yargı dizisi izle!

  Yargı 72. bölüm izle tek parça Yargı son bölüm full izle Kanal D Yargı dizisi izle
  expand

  Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinin 72. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 72. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Yargı dizisinin 72. bölümünde; Mercan’ın bulunması ve ufaktan eve yerleşmesiyle birlikte rahat bir nefes alan Ceylin, sürecin ağırlığı ve hissettirdikleri ile kendisini bir vicdan muhasebesinde bulacaktır. İşte Yargı dizisi 72. bölüm full, tek parça ,YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisinin 72. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Henüz üniversite üçüncü sınıfta iken başına gelen ve dönüp düzeltmek istediği olay, onun bugününü de karıştırmaya yetecektir. İşte Yargı dizisi son bölüm full izle linkleri...

  Yargı 72. bölüm izle

  Geçmişte yürüdüğü yolları yeniden yürüyen Ceylin; Engin, Zafer, İnci gibi artık hayatta olmayanları da hatırlayacak; Yekta’nın eski, karanlık tarafıyla burun buruna gelecektir. Öte yandan emniyeti sarsan yeni ölümlü vaka ise herkesin gündemine bomba gibi düşecektir.

  Can’ın ölümü Kadir’in kararlılığının ve acımasızlığının ne denli büyük olduğunu göstermiş; Yekta, Osman ve Çınar’ı iyiden iyiye ürkütmüştür. Göstere göstere, büyüyerek gelen bu karanlık onları da her an yutacak gibidir. Günün sonunda Osman’ı neye bulaştığına dair sarsıcı hediyeler beklemektedir.

   Birbirlerini ne kadar sevdiklerini, biri olmadan ötekinin eksik olduğunu iyice kanıksayan Ilgaz ve Ceylin çifti, geçmişin hayaletleri ile beraberce ve güçlerini birleştirerek başa çıkmak zorundadır. Fakat Ceylin geçmişini kazıdığı bu yolculukta hiç ummadığı, şoke edici bir sonun kendisini beklediğinden habersizdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow