hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Çınar kimdir? Çınar neden tutuklandı? Arda Anarat canlandırıyor! Arda Anarat kaç yaşında?

  Yargı Çınar kimdir Çınar neden tutuklandı Arda Anarat canlandırıyor Arda Anarat kaç yaşında
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Yargı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Yargı dizisindeki karakterler arasında yer alan Çınar, komiserin oğludur. Yargı dizisinde Çınar'a Arda Anarat hayat veriyor. Peki ama Yargı dizisindeki Çınar katil mi? İşte Arda Anarat hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arda Anarat, Yargı dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. Yargı dizisinde Çınar'ı canlandıran Arda Anarat birçok dizide rol almıştır. Peki ama Çınar katil mi?

  Yargı dizisinde Çınar kimdir?

  Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır. Ağabeyi Ilgaz’ın kusursuzluğunu üzerinde hep bir baskı olarak görür. Evde iyi anlaştığı tek kişi kız kardeşi Defne’dir.

  Arda Anarat kaç yaşında?

  Arda Anarat henüz 22 yaşındadır. Başarılı ve genç oyuncular arasında yer alan Arda Anarat Göçebe, Zomerbroeders, Nomad gibi filmlerde rol almıştır. 2 Nisan 1999 yılında doğan Arda Anarat Çukur ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde görev aldı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow