Son Dakika

Son dakika: Yargı dizisi yeni bölüm bu akşam var mı, yok mu? Kanal D yayın akışı 9 Ocak 2022

A A

09.01.2022 - 19:35 Son Güncelleme:

Kanal D 9 Ocak 2022 Pazar yayın akışı bilgileri Yargı dizisinin yeni bölümünün bu akşam ekranda olup olmayacağını gösterdi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisinin yeni bölümünde oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. Peki, bu akşam Yargı dizisi var mı, yok mu? İşte detaylar…

Son dakika: Yargı dizisi yeni bölüm bu akşam var mı, yok mu? Kanal D yayın akışı 9 Ocak 2022

Yılbaşı haftası nedeniyle birçok dizi yeni bölümlerine ara vermişti. Dizilerin yayın günlerinde diziseverlerle buluştukları kanalların yayın akışı bilgileri projelerin yeni bölümlerinin ekranda olup olmayacağını gösteriyor. Kanal D yayın akışı bilgileri de Yargı dizisinin bu akşamki durumuyla ilgili kararı gösterdi.

YARGI DİZİSİ YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI, YOK MU?

Kanal D yayın akışı bilgilerine göre sevilen dizi Yargı 9 Ocak 2022 Pazar günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Bu hafta 15. Bölümünü ekrana getirecek dizide yaşanacaklar ise şöyle; Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin’in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır. Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin’i kurtarmak için tam gaz giden gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.

KANAL D YAYIN AKIŞI 9 OCAK 2022 PAZAR

07:00 Sihirli Annem

08:30 Konuştukça

09:40 Magazin D Pazar

12:00 Arda ile Omuz Omuza

13:00 Çok Güzel Hareketler 2

15:15 Arka Sokaklar

18:45 Kanal D Ana Haber Hafta Sonu

20:00 Yargı

00:15 Yaşam Karşıtı