hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Nil’in annesi kimdir? Neriman Uğur hangi dizilerde oynadı?

  Yargı Nil’in annesi kimdir Neriman Uğur hangi dizilerde oynadı
  expand

  Yargı Nil’in annesi kimdir? sorusu araştırılıyor. Nil’in annesi karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Nil’in annesi karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Neriman Uğur, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Neriman Uğur kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı Nil’in annesi kimdir? merakla sorgulanıyor. Neriman Uğur, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda Nil’in annesi karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Neriman Uğur hangi dizilerde oynadı?     

  Yargı Nil’in annesi kimdir?

  Nil Tilmen Hukuk Bürosu'nun avukatıdır. Nil'in annesi ise Ilgaz ve Ceylin'in hayatında önemli bir dönüm noktası yaşatacak. 

  Neriman Uğur kimdir?

  Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. 1958, Fethiye / Muğla doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü (1983) mezunudur. Aynı yıl Devlet Tiyatrolarının oyunculuk dalında açtığı sınavı kazanarak, Bursa Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu sanatçı olarak göreve başladı. Halen bu kurumda çalışmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow