'Yargı' tüm reyting kategorilerinde zirvede

'Yargı' tüm reyting kategorilerinde zirvede

'Yargı' tüm reyting kategorilerinde zirvede

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı, 29 Ocak'ta yayınlanan 52’nci bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Nabzın bir an olsun düşmediği bölümün finali seyirciyi derinden etkilerken, yeni bölüme dair heyecanı da artırıyor. Tüm reyting gruplarında birinci olan dizi, #Yargı etiketiyle de sosyal medya listelerinin zirvesinde yer aldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yargı dizisi, AB’de 7.62 izleme oranı ve 19.60 izlenme payı, 20+ABC1’de 7.93 izlenme oranı ve 18.13 izlenme payı; TOTAL’de 6.83 izlenme oranı ve 16.31 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde gecenin birincisi oldu.

Ölen gelinin davasına yönelik Ceylin’e gelen tehditlerin devamında Ilgaz’ın arabasının emniyet önünde patlatılması herkeste şok etkisi yarattı. Patlamada Pars ve Metin yaralanırken, herkes onlara bir şey olacak diye büyük korku yaşadı.

Derya’nın yaşadığı bu olay ona geçmiş travmalarını hatırlatırken bebeği doğurmaktan vazgeçtiğini ve Pars’a söylemeyeceğini Ceylin’e dile getirmesiyle Ceylin bir plan yaptı. Beraber yemek yedikleri masada Derya’nın hamile olduğunu Ceylin, Pars’a söyledi. Bu durum karşısında Derya kızgınlık Pars ise büyük şaşkınlık yaşadı.

Patlamanın ardından devam eden tehdit mesajı üzerine Ceylin, korkusundan Ilgaz’a dosyayı devretmesi ya da kapatması için baskı yaparken Ilgaz kesinlikle bu yoldan dönmeyeceğini söyledi.

Diğer tarafta ölen gelin davasıyla Çetin’in bağını kurmaya çalışan Eren ve Ilgaz Aylin’i yeniden emniyete çağırdı. Eren ve Ilgaz Çetin’i yakalayabilmek adına Aylin’le Çetin’e tuzak kurdular. Aylin ertesi sabah Çetin’i ofise çağırdı ve Çetin geldiğinde polislerle karşılaştı.

Bölümün finalinde Ceylin’e gelen bir mesajda Metin’in ölüm ilanının olması herkese büyük panik yaşattı. Emniyete gelen bir ihbar üzerine yola düşen ekip, Metin’i yol kenarında bıçaklanmış şekilde baygın buldular. Metin hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken Defne ise elleri, ayakları ve gözleri bağlı şekilde bir arabada kaçırılıyordu.