hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Yargı'da heyecan dorukta! Ilgaz ve Ceylin, Defne’yi bulabilecek mi?

  Yargıda heyecan dorukta Ilgaz ve Ceylin, Defne’yi bulabilecek mi
  expand

  Kanal D’nin sevilen dizisi 'Yargı'nın 53'üncü bölümünden nefes kesen tanıtım yayınlandı. Yol kenarında yaralı halde bulunan Metin’in durumu ve Defne'nin kaçırılması yeni bölüme dair heyecanı artırıyor. Babasının ağır yaralanması ve durumun ağır olmasından dolayı duygularına hakim olamayan Ilgaz, tüm bunların üzerine bir de kardeşinin kaçırılmasıyla deliye döner.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı’da heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında; Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), babasının ve kardeşinin başına gelenlerden dolayı kendini suçluyor.

   Metin’in (Hüseyin Avni Danyal) hayati tehlikesi sürerken; Ilgaz ve Ceylin (Pınar Deniz), Defne’yi (Beren Nur Karadiş) bulmanın yolunu arıyor.

  Yargı'nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

  Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, 53’üncü bölümüyle 5 Şubat Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow