hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nefesler tutuldu! Yargı'da sırlar ortaya çıktı!

  Nefesler tutuldu Yargıda sırlar ortaya çıktı
  expand

  Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı herkesi ekran başına kilitledi. Hem duygu dolu hem de heyecanlı sahneleriyle her bölümü günlerce konuşulan ‘Yargı’ dizisinin merakla beklenen bu haftaki bölümünde Ceylin ve Merdan’ın duygusal konuşmasıyla başlayan sahnenin devamında Ceylin’in kolyeyi Ilgaz’dan geri alması ve Ilgaz’a taktırması ikili arasındaki Buzlar erimeye başladı. Mercan'ın kimin kaçırdığı ise ortaya çıktı. Yargı 68. bölümde yaşanan tüm detaylarıyla haberimizde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mercan’ı arama yolculuğunda her ihtimale sıkı sıkı tutunan Ceylin ve Ilgaz çifti için şimdiye kadar sürekli çatallanan ve artan ihtimaller, yavaş yavaş azalmakta ve onları gerçeğe doğru itmektedir. İlk hedefleri Efe’nin ardındaki gizemi çözmektir ancak bu yolda sarsıcı bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Herkes kendi yöntemleriyle Mercan’ı aramak için dört bir koldan seferber olmaya devam eder. Tuğçe bütün azmini Mercan’ı bulmak için kullanır ve yeni bir bilgiye ulaşır.

   Yargı'da sırlar ortaya çıktı 

  Yekta Kadir’in tahmin ettiğinden çok daha tehlikeli olduğu gerçeğiyle yüzleşirken, Can ve Osman’ın yanına yeni biri katılacaktır. Eren o gün sahilde olan şüphelilerin ifadelerini izlemeye devam ederken herkesi şoke edecek bir ayrıntı fark eder.  Sevgili Dilek'in peşine düşen Eren Komiser her şeyi ortaya çıkartır. Mercan'a dair tüm izleri bulan Eren Komiser, Dilek'in okuluna giderek önünü keser ve Dilek'e Mercan'ın nerede olduğunu sorar. Dilek, ablasının kaçırdığını söyler. Mercan'ı bulmak için yola çıkarlar Dilek'in ablası Mercan'ı tekrar kaçırır. O sırada ise kaza olur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow