Yargı'dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

Yargı'dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

Yargı'dan nefes kesen sezon açılışı! Ilgaz ve Ceylin karşı karşıya geldi

Pazar akşamları merak uyandıran hikayesiyle izleyiciyi Kanal D'de ekran başına kilitleyen 'Yargı' dizisi, heyecanı zirveye taşıdı. Soluksuz izlenen 'Yargı'nın 64'üncü bölümü, çok konuşulan sahneleriyle sosyal medyaya da damga vurdu. İşte 'Yargı'nın aksiyon dolu son bölüm özeti...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 64. bölümüyle ekrana geldi.

Eren komiser, Funda Arar'ın ifadesi alındıktan sonra hayranı olduğunu belirterek fotoğraf çekilmek istedi. Yekta avukat, Eren'in ısrarlarını geri çeviremedi ve ikilinin fotoğrafını çekti. Funda Arar o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

 

Ceylin ve Ilgaz olay yerinde karşılarırken Ceylin'in soğuk tavırları ve sürekli oradan uzaklaşmak istemedi dikkat çekti. Olay yerinden ayrıldıktan sonra Ceylin kendini havuza bıraktı. Ceylin ile eski fotoğraflarına bakan Ilgaz da gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Ilgaz oteldeki ölümlü vakayla, konser alanında bulunan erkek cesedinin birbiriyle alakalı iki olay olduğunu öne sürdü. Ceylin ise cesedin kutuya nerede ve nasıl konduğunu bilmediklerini, otelde konmuş olmasının varsayımdan ibaret olduğunu, hala cinayet mahallini bulamadıklarını ifade etti. Bunun üzerine başsavcı ikisininde haklı olduğunu söyleyerek beraber çalışmaları gerektiğini söyledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Hakim, Metin amir için "Her bir suçtan ayrı ayrı beraatine karar verilmiştir" ifadelerini kullandı. Yekta avukat, Metin amire "Artık koltuğunuza tekrar oturduğunuzda görüşüz" dedi. Ceylin'in yanına giden Yekta " Mesleğini bıraktığından beri arkanı topluyorum, bu da senden bana kalan son davaydı" diyerek yemek teklifinde bulundu.

 

Maktulun kafasını vurduğu duvarı tespit eden Ilgaz, Eren komiseri yanına çağırdı. Beraber yaptıkları inceleme sonucunda cinayet mahallinin burası olduğuna karar verdiler.

 

Yekta, Nil'e otel müdürünün ofiste ne işi olduğunu sordu. Nil "Savcılığın el koyduğu harddisk yerine yenisini takmışlar içindekiler de düne ait. Otel müdürünün canını sıkan bir dava vardı onu aldım, o da karşılığında bana bunu verdi. Artık otele gittiğimi kimse bilmeyecek" cevabını verdi.

 

Ceylin, Nil'in cinayet şüphesiyle gözaltına alınmasına karar verdi. Ilgaz'ın "Ne buldun gelip bunu yapıyorsun" sorusuna Ceylin, "Otele gitmiş Nil hanım, Ahmet'in ölüm saatine uygun bir zaman diliminde, baş başa konferans salonuna giriş yapıyorlar. Görüntü var elimde, nasıl, yeterli mi?" dedi.

 

Ilgaz ile Ceylin, Nil'in gözaltına alınmasından sonra tartışma yaşadılar. Ilgaz'ın "Bu kadar mı nefret ediyorsun benden?" sorusuna, Ceylin "Nefret ne kadar büyük bir duygu ya, çok büyük taşıması o kadar ağır, içimdeki acıdan öyle büyük duygulara yer yok benim. Sana karşı hissettiğim herhangi bir duyguda yok zaten" cevabını verdi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber