'Yargı'nın heyecanla beklenen yeni bölümünden tanıtım yayınlandı!

'Yargı'nın heyecanla beklenen yeni bölümünden tanıtım yayınlandı!

Yargının heyecanla beklenen yeni bölümünden tanıtım yayınlandı
expand

Kanal D'nin her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyen, Ay Yapım imzalı 'Yargı' dizisinin yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Tanıtıma; Ceylin’in evinin önüne bırakılan kutudan çıkan çocuk kıyafetinin Mercan’ın olup olmadığı sorusu damga vuruyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Her bölümü merakla beklenen Yargı'da heyecanlı bekleyiş sürüyor. Pazar akşamı izleyici ile buluşacak yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda, Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Ceylin (Pınar Deniz) kutudan çıkan çocuk kıyafetinden alınan saç örneğinin sonucunu bekliyor.

Sevilen dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle 15 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow