'Yargı'nın yeni bölümünden duygusal tanıtım

'Yargı'nın yeni bölümünden duygusal tanıtım

'Yargı'nın yeni bölümünden duygusal tanıtım

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi 'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Her hafta reyting yarışına damga vuran yapımın yeni bölümünde; Ilgaz, Ceylin’i kaybettiğini düşünüp büyük bir korku yaşıyor. Ceylin’in korkusuz ve cesaretli tavırları, Ilgaz’ın isyan etmesine sebep oluyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Pazar akşamları her bölümü heyecanla izlenen Yargı’dan dikkat çeken bir tanıtım daha yayınlandı. Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), Ceylin’in (Pınar Deniz) bir kez daha sorumsuz davranışları karşısında isyan ediyor.

Kardeşinin en son Yekta (Uğur Polat) ile görüştüğünü öğrenen Pars (Mehmet Yılmaz Ak), Ceylin’le birlikte soluğu Yekta’nın yanında alıyor. Yekta’nın, Neva’nın (Başak Gümülcinelioğlu) başına gelenlerden haberdar değilmiş halleri seyircinin kafasında soru işaretleri bırakıyor.

 Heyecanın bir an olsun düşmediği dizinin kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümü ile 2 Ekim Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.