hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yasak Elma dizisi Asuman kimdir? Melisa Doğu kaç yaşında, nereli?

  Yasak Elma dizisi Asuman kimdir Melisa Doğu kaç yaşında, nereli
  expand

  Yasak Elma dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Her pazartesi ekrana gelen sevilen dizide Asuman karakteri dikkat çekiyor. Yasak Elma dizisinde Asuman karakterine Melisa Doğu hayat veriyor. İşte Melisa Doğu'nun canlandırdığı Asuman karakterine dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Melisa Doğu, Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı dizide sevilen karakterler arasında yer alan Asuman'ın Yıldız ile olan diyalogları izleyiciyi güldürüyor. İşte Yasak Elma'nın Asuman'ı Melisa Doğu'nun yaşamı ve instagram adresi...

  Yasak Elma Asuman kimdir?

  Yasak Elma dizisinde Asuman, Yıldız'ın annesi olarak bilinmektedir. Asuman, Yıldız'a verdiği akıllar ile ön plana çıkıyor. Asuman'ı Melisa Doğu canlandırıyor. 

  Melisa Doğu kimdir?

  1981 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra eğitmenlik ve oyuncu koçluğu yapmaktadır. 14 yaşında modellik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Türkiye’de podyuma çıkan en genç modeldir. Konservatuvara gittikten sonra modelliği bırakmıştır.

  Yasak Elma dizisi Asuman kimdir Melisa Doğu kaç yaşında, nereli

  Bugüne kadar Şöhret, Şölen, Çatı Katı, Doktorlar, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Kanıt, Yıldızın Parlasın, Kötü Yol, Yalan Dünya, Arka Sokaklar, Kocamın Ailesi, Ateş Böceği, Gen, Gloryhole, Modern Zamanlarda Bir Yer, Yanımda Kal, Yasak Elma gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Eksik Zamanlar, Arap Gecesi, 3. Türden Yakın İlişkiler / Başlangıç, Kalp Düğümü, Nereye Gitti Bütün Çiçekler, Aşk Geçmişim oynadığı tiyatro oyunlarıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow