hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yasak Elma dizisi Kumru kimdir, öldü mü? Biran Damla Yılmaz diziden ayrıldı mı?

  Yasak Elma dizisi Kumru kimdir, öldü mü Biran Damla Yılmaz diziden ayrıldı mı
  expand

  Yasak Elma dizisinin yeni sezon oyuncuları arasında Biran Damla Yılmaz yer alıyor. Yasak Elma dizisinde Kumru karakteri dikkat çekiyor. Peki ama Yasak Elma Kumru kimdir, kaç yaşında, nereli? Biran Damla Yılmaz'ın instagram adresi!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı diziye sezonda Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasmin Erbil’in katılacağı belli olmuştu. Peki ama Yasak Elma dizisinde Kumru kimdir?

  Yasak Elma Kumru kimdir?

  Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine Biran Damla Yılmaz hayat veriyor. Yasak Elma Kumru; Yıldız ve Çağatay'ın arasındaki yeni isim olacak. 

  Biran Damla Yılmaz kimdir?

  Yasak Elma dizisinin Kumru'su Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Konservatuar eğitimi alan Biran Damla Yılmaz, kameralar karşısına ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde canlandırdığı Esma karakteri ile çıkmıştır.

  Yasak Elma dizisi Kumru kimdir, öldü mü Biran Damla Yılmaz diziden ayrıldı mı

  Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol alan Biran Damla Yılmaz, Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermiştir. Biran Damla Yılmaz özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteriyle tanındı. Ünlü oyuncu son olarak Baraj dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow