hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yasak Elma Emir kimdir? Serkan Rutkay Ayıköz canlandırıyor! Serkan Rutkay Ayıköz kaç yaşında, nereli?

  Yasak Elma Emir kimdir Serkan Rutkay Ayıköz canlandırıyor Serkan Rutkay Ayıköz kaç yaşında, nereli
  expand

  Yasak Elma dizisi oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Emir karakteri dikkat çekti. FOX TV'de yayınlanan dizide Serkan Rutkay Ayıköz tarafından canlandırılan Emir karakteri Yıldız'ın çocukluk arkadaşıdır. İşte Serkan Rutkay Ayıköz hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yasak Elma dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Yıldız'ın Bursa'dan arkadaşı olarak bilinen Emir karakterini canlandıran Serkan Rutkay Ayıköz araştırılıyor...

  Yasak Elma Emir kimdir?

  Yasak Elma dizisinde Emir'i Serkan Rutkay Ayıköz canlandırıyor. Emir, Yıldız’ın Bursa’dan çocukluk arkadaşıdır. Birlikte büyümüşlerdir. Yıllar sonra İstanbul’da bir süreliğine gelerek Zeynep ve Yıldız’la arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam ederler. Zamanla İstanbul’a kalıcı olarak yerleşen Emir, adeta Yıldız’ın yaveri konumuna gelir. Dürüst iyi niyetli ve arkadaş canlısıdır. Arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. Yıldız’a büyük destekçidir ve hep yanındadır.

  Yasak Elma Emir kimdir Serkan Rutkay Ayıköz canlandırıyor Serkan Rutkay Ayıköz kaç yaşında, nereli


  Serkan Rutkay Ayıköz kimdir?

  1991 yılında Denizli’de dünyaya gelen oyuncu, Denizli Anadolu Lisesi ardından, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1.90 boyunda ve 85 kilodur.
  İlk dizi oyunculuk deneyimini Hatırla Gönül adlı dizi ile gerçekleştiren Serkan Rutkay Ayıköz daha sonra Hayat Şarkısı dizisinde , Woyzeck, Blu ve Bir Avuç Kül isimli tiyatro oyunlarında yer almış, Bir Yalnızlık Şarkısı filminde oynamıştır. Yasak Elma'da Emir karakterini canlandırmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow