Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan boşanıyor mu?

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan boşanıyor mu?

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan boşanıyor mu?

Doktorlar dizisiyle tanınan ve evlendikten sonra oyunculuğu bırakıp sosyeteye dahil olan Yasemin Özilhan'ın şu sıralar evliliğinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyor. Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan'ın boşanacağı iddiaları sosyal medyada yer alırken çiftin hamleleri de kafa karıştırdı. İşte Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çifti hakkındaki konuşulan o detay...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2006-2011 yılları arasında izleyici karşısına çıkan 'Doktorlar' dizisinde 'Ela' karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. İzzet Özilhan ile Yasemin Özilhan'ın Emine ve Ela adında iki kızı var. Sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamileyken bebeğini kaybetmişti.

Özilhan, geçtiğimiz haftalarda da takipçilerinden gelen soruları yanıtlamıştı. Sosyetik isim, hakkında merak edilenleri açıklamıştı. Özilhan, "Güçlü kadın olmayı nasıl tanımlarsınız?" sorusuna, "Kendine olan saygısından hiçbir koşulda vazgeçmeyen. Kararlarını alırken hem kalbini hem mantığını aynı anda dinlemeyi başaran..." yanıtını vermişti.

Giyim tarzıyla da sık sık adından söz ettiren Özilhan, bol pantolon ve ceketle kamera karşısına geçmiş ve paylaşımına "Görev için" notunu düşmüştü. 37 yaşındaki eski oyuncunun stiline yorum yağmıştı.

Bazı takipçilerini Yasemin Özilhan'ın kombinini çok beğenirken bazı sosyal medya kullanıcıları ise hoşlanmamıştı. Ünlü isme, "Fotoğrafı görür görmez muhteşem diye iç geçirdim", "Tarz işte bu" gibi yorumlar gelirken aynı zamanda, "Neden o pantolon anlatsana biraz", "Bence şık değil" gibi yorumlar gelmişti.

Yasemin Özilhan son olarak askılı siyah elbisesi ve gold takılarıyla objektif karşısına geçmişti. Aynada selfie çeken ünlü isim, bu kareyi takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Özilhan'a hayranlarından; "Çok zarif", "Güzelliğiniz", "Hep çok güzel" gibi yorumlar gelmişti

 

Şimdilerde yaz aylarının tadını çıkaran Yasemin Özilhan, güzelliğiyle büyülemeye devam ediyor. Son olarak sahilde beyaz büstiyeriyle pozlarını sergileyen başarılı oyuncu, fiziğiyle dikkatleri üzerine çekti.

 

Lüks yaşantısıyla sık sık gündeme gelen Yasemin Özilhan yaz başından beri Bodrum Kaplankaya’daki evinde iki kızı ile tatil yapıyor. Bir süredir eşinden uzakta olan ünlü oyuncunun eşiyle arasının bozuk olduğu iddiaları gündemde.

Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan hakkındaki ayrılık iddiasını, İzzet Özilhan'ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan'ın eşi İzzet Özilhan ile fotoğraflarından bazılarını silmesi güçlendirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sosyal medyaya damga vuran bu detay sonrası ikilinin uzun süredir bir arada olmadıkları ve evleri ayırdıkları iddia edildi. Taraflardansa henüz bir açıklama gelmedi.

'Doktorlar' dizisinin meşhur Ela’sı Yasemin Özilhan daha önce de eşi İzzet Özilhan’ı takipten çıkarmıştı. O dönem aldatıldığı iddia edilen ünlü isim eşine daha sonra dönmüştü.