hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nereli? Yeşim Erçetin evli mi?

  Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nereli Yeşim Erçetin evli mi
  expand

  Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Yeşim Erçetin’in hayatıyla ilgili detaylar sorgulanmaya başladı. Peki, eski manken Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konuğu eski manken Yeşim Erçetin. İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Erçetin, açıklamalarıyla ve daha önce yaptığı evliliklerle sık sık gündeme gelen bir isim.

  YEŞİM ERÇETİN KİMDİR?

  1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yeşim Erçetin, 1996 yılında Neşe Erberk mankenlik ajansında profesyonel mankenlik yapmaya başlamıştır. HBB (Sporazzi), Kanal 6 (Top Secret), 2000 yılında Best TV’de (Yeşim), MMC (1’den 3’e) adlı programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Show TV (Zeynep), Kanal D (Sensiz Olmuyor), Kanal D (Serseri) gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

  Erçetin, 2000 yılında evlendiği Ozan Orhon'dan 20 Ağustos 2003 tarihinde boşanmıştır. İkilinin 'Lara Yağmur' adında bir kızı vardır. 2010 yılında Emre Matraş ile evlenmiş ve bu evliliğinden de 'Masal' adında bir kız çocuğu olmuştur. Cesur fotoğrafları uzun süre konuşulan çift, 1 Nisan 2015 tarihinde boşanmıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow