magazin haberleri

Yeşim Salkım'dan Seda Sayan'a hakaret: A be geri zekalı!

Yeşim Salkım ile aralarındaki gerilimi yargıya taşıyan ve hakkında konuşma yasağı çıkaran Seda Sayan'ın son yaptığı paylaşım sonrası Salkım Instagram hesabından ateş püskürdü.Şarkıcı Yeşim Salkım, Instagram hesabından paylaştığı bir video ile kendisi hakkında paylaşım yapan Seda Sayan'a sert tepki gösterdi.

Seda Sayan, Yeşim Salkım ile arasındaki gerilimi yargıya taşıdı ve hakkında 'konuşma yasağı' çıkardı.
Posta gazetesindeki habere göre bu yasağı sosyal medya hesabında paylaşan Sayan, Yeşim Salkım'ın ev adresini ve TC kimlik numarasını sansürlemedi.

Yeşim Salkım, bunun üzerine Instagram hesabından Sayan'a sert sözler söyleyen bir video yayınladı.
Salkım videoda şu sözleri sarf etti; "TC numaramı, ev adresimi her şeyimi açık açık profilinde paylaşıyor. A be geri zekalı! Ulan Seda Sayan var ya, kızım git bak bütün dünya mahkemelerine git!"

Seda Sayan ise Salkım’ın tepkisi sonrası paylaşımında yer alan adres ve TC bilgisinin üzerini anında kapattı.


Seda Sayan, Gülben Ergen'i programına çıkarıp arkadaşının yanında olunca bu duruma Seren Serengil çok bozuldu. Seren Serengil 'Ablam' dediği Seda Sayan'ı sosyal medyada takipten çıkardı. Seren Serengil'in ardından Seda Sayan'a bir tepki de Yeşim Salkım'dan geldi. Yeşim Salkım Seda Sayan'a: Madem televizyoncusun beni de çıkar o programa benim reytingim ondan daha yüksek demişti.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS