hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yılbaşı programları 2024! 31 Aralık'ta TV'de ne var? Kanal D, Show TV, ATV, TRT 1, TV8, Star TV, Fox TV yayın akışı!

  Yılbaşı programları 2024 31 Aralıkta TVde ne var Kanal D, Show TV, ATV, TRT 1, TV8, Star TV, Fox TV yayın akışı
  expand

  Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte, 2024 Yılbaşı TV programları aramaları hız kazandı. Yılbaşı akşamını evlerinde, aileleri ve sevdikleriyle televizyon izleyerek geçirmek isteyen izleyiciler, hangi kanalda ne tür programlar olacağını merak ediyorlar. Kanal D, Show TV, TV8, Fox ve Star TV gibi popüler kanallar, bu özel gece için çeşitli eğlenceli ve renkli programlar hazırlıyor. Peki, 31 Aralık TV yayın akışına göre hangi kanalda, neler var? İşte detaylar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yılbaşı programları TV yayın akışı 2024 yeni yılı evde geçireceklerin gündeminde yer alıyor. Her kanalın yılbaşı özel programları, farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte şovlar, müzikal performanslar, özel diziler ve filmler içeriyor. Bu programlar, yılbaşı gecesini evde geçirecek olanlar için keyifli ve eğlenceli bir alternatif sunarak, yeni yılı coşkuyla karşılamalarını sağlayacak. Tv8'de O Ses Türkiye Yılbaşı 2024, Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel, İbo Show Yılbaşı 2024 konukları ile ekrana geliyor. İşte, Kanal D, Show TV, ATV, TRT 1, TV8, Star TV, Fox TV yılbaşı programları 2024

  KANAL D YILBAŞI PROGRAMI- ŞARKILAR BİZİ SÖYLER YILBAŞI 2024

  Kanal D’nin Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren eğlence programı “Şarkılar Bizi Söyler” yılbaşı özel bölümü ile ekrana gelecek. Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümüne birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

  TV8 YILBAŞI PROGRAMI - O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL 2024

  Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye Yılbaşı programında bir sürpriz yapacak ve Acun Ilıcalı’nın yerine fenomen yarışmayı sunacak. Acun Ilıcalı da Beyaz’ın yerine jüri koltuğunda oturacak. Jüride Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş yer alacak.

  Yarışmaya renk katacak ünlüler arasında Kerem Alışık, Enis Arıkan, Kızılcık Şerbeti’nden Ceren Karakoç ve Evrim Alasya, Sarp-Bengi Apak; Mutluyuz film ekibinden İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu; Lohusa film ekibinden Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan ve Hazal Türesan; Aşka Düşman ekibinden Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan gibi ünlülerin yer alacağı konuşuluyor. 20 ve 26 Aralık’ta yarışmacılar Tarık Sezer ve Orkestrası’yla ses provası yapacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  STAR TV YILBAŞI PROGRAMI- İBO SHOW YILBAŞI 2024

  İbo Show yılbaşı saat 20:00'de ekranlara gelecek. İbo Show yılbaşı 2024 konukları arasında Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Serdar Ortaç, İrem Derici, Resul Dindar gibi özel isimler olacak.

  TRT 1 YILBAŞI PROGRAMI- LİNGO TÜRKİYE

  TRT 1’in sevilen yarışma programı Lingo Türkiye yılbaşı gecesi; Serkan Çayoğlu, Tuba Ünsal, Emre Kıvılcım, Melis Sevin, Fettah Can, Berk Atan, Doğu Demirkol, Cansu Kurtçu, Meltem Akçöl, Eser Eyüboğlu, Hüseyin Sevimli ve Merih Öztürk konuk olacak.

  ATV YILBAŞI PROGRAMI- KİM MİLYONER OLMAK İSTER YILBAŞI ÖZEL 2024

  Kim Milyoner Olmak İster? Yılbaşı Özel programı 31 Aralık akşamı saat 22:40'ta başlayacak.

  SHOW TV YILBAŞI PROGRAMI- GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW YILBAŞI ÖZEL 2024

  31 Aralık akşamı saat 20.00'de Güldür Güldür Show Yılbaşı özel programı ekrana gelecek. Güldür Güldür Show yılbaşı özel konukları arasında Metin Özülkü, Norm Ender, Sibel Alaş ve daha pek çok ünlüyle kahkaha dolu anlar yaşanacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV YILBAŞI PROGRAMI

  Fox TV 31 Aralık yayın akışı listesinde saat 20:00'de Kirli Sepeti dizisi ve 23:00'da Müstakbel Damat filmi ekranlara gelecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow