hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yüsra Geyik dikkat çeken açıklamalarda bulundu

  Yüsra Geyik dikkat çeken açıklamalarda bulundu
  expand

  Kanal D'nin fenomen dizisi 'Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik, önceki gün bir AVM'de kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşarak, usta sanatçı Neşet Ertaş'ın hayatını konu alan yeni projesinden bahseden oyuncu; müzisyenin kadınlara olan bakış açısından çok etkilendiğini dile getirerek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde 15 yıl boyunca 'Zeliha' karakterine hayat veren Yüsra Geyik, geçtiğimiz haziran ayında diziden ayrılmıştı. Ardından 'Camdaki Kız'da boy gösteren oyuncu, geçtiğimiz aylarda Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti.

   Gazetecilerin, “Yüsra Hanım Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar oynadınız Zeliha karakterinde. İnsanlar sokakta Zeliş diye sesleniyor mu?” sorusunu Geyik; “Tabii ki, onu yıkmak biraz zor sanırım. Aslında fena değil, tahmin ettiğimden daha kolay alıştılar. Ama bir kitleyi Zeliş dışına çıkarmak zor çok şey, duyuyorum ‘Dönmeyecek misin, niye dönmüyorsun?’ diye soruyorlar. İnsanların öyle bir beklentisi tabii ki de var, çünkü çok alıştıkları bir şeydi o. Ama daha güzel şeyler yapmak lazım ki o zihinleri tazelemek için, onu yıkabilmek için uğraşıyoruz. 11 sezon inanılmaz, kendime şaşırıyorum. 'Arka Sokaklar'la büyüdüm resmen” şeklinde yanıtlamıştı.


   Muhabirlerin, “Yüsra Hanım aşk hayatınıza değinmek istiyoruz, sizi hep tek başınıza görüyoruz. Hayatınızda biri olur mu?” sorusuna ise “Bu işler kısmet biraz, benim elimde olan bir şey değil. Bir daha söylüyorum kısmet, inanın ki büyük de konuşmak istemiyorum ama sosyal medyada çok da tercih etmem paylaşmayı gibi geliyor. Şimdi Hadise gibi asla koymam deyip, sonra konserimde nişan fotoğraflarını yayınlarım” diyerek kahkaha atmıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  32 yaşındaki güzel oyuncu, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. Arkadaşıyla yemek için geldiğini söyleyen Geyik, "Yemek sonrası bir çıkıp bakayım dedim, sizlerle karşılaştım” diyerek şaşkınlığını belirtti.

  Basın mensuplarıyla konuşarak yoğun koşuşturma içerisinde olduğunu söyleyen oyuncu, "İstanbul, Eskişehir arası mekik dokuyorum ‘Bozkır’ ı çekiyoruz. Döndüm İstanbul’da işlerimizi yapmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.

  Eskişehir'in soğuk olmasından dert yanan Geyik, "Soğukla pek aram yok ama Eskişehir çok güzel bir şehir. Çok güzel bir iş çekiyoruz onun mutluluğu var tabii" dedi. Rol aldığı işle alakalı bilgi vermek istemeyen oyuncu, "Kendimin de oynayacağını tahmin etmediğim bir iş oynuyorum. Benim içinde çok yeni bir deneyim. Çok farklı bir Yüsra görecek insanlar, umarım onu da sevip benimserler. Senelerce aynı şeyi oynadığım için şimdi böyle farklı karakterler oynarken düşünüyorum, 'acaba nasıl tepki verecek insanlar' diye. Benim koşarak gidip oynadığım bir karakter” diye konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Neşet Ertaş’ın hayatını konu alan 'Garip Bülbül Neşet Ertaş' filminde sanatçının ilk eşi Leyla karakterini canlandıran Geyik, "Çok güzel geçti, Neşet filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Hayatından çok etkilendim, en etkilendiğim şey belki de ben oynadığım için kadınlara bakış açısı Neşet Ertaş’ın. Ben de ilk eşini oynuyorum, Leyla hanımı. Müthiş etkilendim, büyüleyici bir dokusu varmış” ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow