hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yüz Yıllık Mucize Eşref kimdir? Kemal ile aynı kişi mi? Birkan Sokullu nereli, kaç yaşında?

  Yüz Yıllık Mucize Eşref kimdir Kemal ile aynı kişi mi Birkan Sokullu nereli, kaç yaşında
  expand

  Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Eşref Kemal karakteri son bölümlere damga vuruyor. Birkan Sokullu'nun hayat verdiği Eşref Kemal karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Yüz Yıllık Mucize dizisindeki Eşref Kemal hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  STAR TV’de yayınlanan Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her Perşembe ekrana gelen dizide Birkan Sokullu'nun oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte  Yüz Yıllık Mucize Eşref Kemal hakkında bilgiler...  

  Yüz Yıllık Mucize dizisinin Eşref Kemal'i Birkan Sokullu kimdir? 

  1893 yılında Selanik’te doğmuş, Sakarya meydan muharebesinde vurulduktan sonra öldü sanılıp gömülecekken bir mucize ile hayata dönmüş ve o günden sonra hiç yaşlanmamıştır. Şimdi 130 yaşındadır ama hala vurulduğu yaştadır. Kemal soğukkanlı, ağır başlı ve olgundur.Yılların tecrübesi ile öngörülü ve insan sarrafı biri haline gelmiştir.

  Birkan Sokullu'nun hayatı!

  Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü'nü bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   
  Oyuncu Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersler aldı. "Küçük Kadınlar" dizisinde Ayaz karakteri ile dikkat çekti. 2010 yılında Tims production ile anlaştı. "Küçük Sırlar" dizisinde "Demir" rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi Kariyeri için dönüm noktası oldu.

  2012 yılında “Uçurum” dizisinde hırslı bir gazeteciyi canlandırdı. 2013 sezonunda ise Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandırdı, ancak dizi uzun ömürlü olamadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow