hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yüz Yıllık Mucize Harika kimdir? Ebru Şahin nereli, kaç yaşında?

  Yüz Yıllık Mucize Harika kimdir Ebru Şahin nereli, kaç yaşında
  expand

  Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Harika karakteri son bölümlere damga vuruyor. Ebru Şahin'in hayat verdiği Harika karakteri güçlü duruşuyla dikkatleri üzerine çekti. İşte Yüz Yıllık Mucize dizisindeki Harika hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  STAR TV’de yayınlanan Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her Perşembe ekrana gelen dizide Ebru Şahin'in oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte  Yüz Yıllık Mucize Harika hakkında bilgiler...   

  Yüz Yıllık Mucize dizisinin Harika'sı Ebru Şahin kimdir? 

  HARİKA : Hukuk fakültesini bitirmiş, fakat avukat olmak yerine, roman yazarı olmak isteyen; hayat dolu, neşeli, dobra, dürüst ve cesur bir genç kadındır. Onu ve kız kardeşini, Halası Süreyya büyütmüş; yeğenleri, halaları ve babaannesiyle, birlikte konakta yaşar. Liseden beri tanıdığı Cem’le nişanlıdır.

  Ebru Şahin'in hayatı!

  Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 yılında İstanbul'da doğdu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun oldu.

  Kariyerine reklam filmleriyle başlayan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı 'Kan Parası' filmi ile yaşadı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow