hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Zeynep Alkan'dan bikinili poz

  Zeynep Alkandan bikinili poz
  expand

  Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, katıldığı Survivor yarışmasında geçirdiği talihsiz kaza sonrası sakatlanarak Survivor 2023’e veda etmişti. Geçtiğimiz aylarda elendikten sonra Türkiye'ye dönen Alkan, bikinili pozlarını peş peşe paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2012 yılında boşanan yönetmen Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan'dan geçtiğimiz hafta üzücü bir haber gelmişti. Survivor 2023'te ünlüler takımında mücedele eden Alkan, elinde kırık olunca yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

  Ameliyat olan Survivor Zeynep, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, İstanbul'a döndükten sonra yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlatmıştı:

  Merhaba güzel insanlar. Uzun süredir yanınızda değildim gerçekten çok özledim. 'Sosyal medyayı kullanmayı unutmuşum' desem yeridir. Survivor maceram elimde yaşadığım sakatlık yüzünden sona erdi. Ameliyat oldum, şimdi çok daha iyiyim. Onca zorluktan sonra kabullenmek istemesem de 'Her işte bir hayır vardır' diyorum. Döndüğümde çok şey değişmişti. Memleketim Hatay’dan eser kalmadı. Üstüne babaannem, ardından anneannem veda edemeden bu hayattan göç olup gittiler. Tarifsiz bir acı.

  Herkesten birbirinden anlamlı mesajlar aldım, hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Beni güçlendiren sizin bana olan inancınızdı. Sakatlığım başıma gelmeseydi de sonuna kadar mücadele etmeye devam ederdim. Lakin ne yaşarsan yaşa hayat tüm hızıyla devam ediyor ve ben başka projelerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyorum.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zeynep’i tanıma fırsatı verdiği için Survivor'a ve emeği geçen bütün herkes sağ olsun, var olsun. Kırmızıyı her gün çok özlüyorum. Özellikle Cansu Tuman'la kavuşmak için de gün sayıyorum. Bu kadar konuşmuşken şunu da ekleyeyim. Beni epeyce kaygılandıran bir şey var ki o da doymuyorum, nasıl bir his unutmuşum. İnşallah şu kıtlıktan çıkma psikolojimi bir an önce geride bırakırım.

  Alkan yarışmadan elenip Türkiye'ye döndükten sonra sosyal medya hesabını tekrar aktif kullanmaya başladı. Transparan bir pareo takım giyen Alkan bikinili pozuyla beğeni topladı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow