Zeynep Bastık: 2022 son şakasını yaptı!

Zeynep Bastık: 2022 son şakasını yaptı!

Zeynep Bastık: 2022 son şakasını yaptı!

15 Aralık'ta merdivenlerden düşerek omurga kemiklerini kıran şarkıcı Zeynep Bastık, yaşadıklarını takipçileriyle paylaşarak "Ciddi ağrılar çekiyorum" demişti. Son olarak meslektaşı Berkay'ın Kuruçeşme'de gerçekleştirilen doğum günü yemeğine katılan ünlü isim, gazetecilerle konuşarak sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Zeynep Bastık, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla merdivenden düştüğünü ve omurga kemiklerinin kırıldığını duyurmuştu. Sağlık durumu hakkında bilgi veren 29 yaşındaki sanatçı, bir süre sahnelere ara vereceğini belirtmişti.

 

Müzik dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden olan Zeynep Bastık, "Selam dostlar. İki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım. Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm. Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum" ifadelerini kullanmıştı.

 

Bastık, birkaç gün sonra sağlık durumu hakkında bilgi vererek, "Minik minik yürüyorum. Sabah şiddetli bir ağrıyla kalktım ama şimdi yavaş yavaş azaldı. Ben kısa zamanda zımba gibi olurum" notunu düşmüştü.

Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde ise 2.2 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yeni bir paylaşım yapmıştı. Vücudundaki korseyi çıkardığı görülen güzel şarkıcı, aynanın önünde çektiği karesine; "2022'nin son sabahından günaydın" notunu düşmüştü.

 

Zeynep Bastık, tüm bunların ardından önceki gece Kuruşçeme'de yer alan bir mekanda meslektaşı Berkay'ın doğum günü yemeğine katıldı. Yaklaşık 5 saat kaldıkları mekan çıkışı basın mensuplarıyla konuşan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Çok iyiyim, toparladım arkadaşlar. 2022 son şakasını yaptı ama talihsiz bir şaka oldu bu. Bir tedavi söz konusu değil şu anda, çünkü hassas bir bölge olduğu için alçı ya da başka birşey uygulanamıyor. Zamanla geçecek bir durum ve korseyi çıkardım. 21 Ocak'ta Bakü'de konserim var, o güne kadar dinleneceğim. Berkay'ın doğum günüydü bugün, onu kutladık ve güzel bir gece oldu

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bastık ayrıca, geçtiğimiz yıl en çok dinlenen kadın şarkıcılardan biri olmasının kendisini çok gururlandırdığını, çalışmaya ve üretmeye devam edeceğini söyleyerek oradan ayrıldı.