hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Zeynep Demirel, 'Seksenler’ dizisinde

  Zeynep Demirel, Seksenler’ dizisinde
  expand

  TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Seksenler' dizisine Fenerbahçeli eski kaleci Volkan Demirel'in eşiZeynep Demirel dahil oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2009'da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Demirel, eğitimini sinema televizyon alanında tamamladı. Nasıl bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı bilinmeyen Demirel, 'Seksenler'de ilk oyunculuk deneyimini yaşayacak.

  Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, ‘ Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT 1 ekranlarında üstad oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

   Yade ve Yeda adında iki kızı bulunan Demirel, pandemi döneminde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmuştu. Özellikle spor videolarıyla dikkatleri üzerine çeken eski modelin beş yüz binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

   Öte yandan dizinin senarist ve yapımcısı Birol Güven ise Zeynep Demirel’in oynayacağı rol hakkında bilgi vermezken ‘Seksenler’in yenilenerek yoluna devam edeceğini, Zeynep’in ve diziye yeni katılacak olan yeni oyuncu arkadaşların diziye çok şeyler katacağını ekledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow