hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Zuhal Olcay'dan tavsiye

  Zuhal Olcaydan tavsiye
  expand

  Hafta sonu konser veren Zuhal Olcay, performansıyla sevenlerini kendine hayran bıraktı. Ünlü isim konser sırasında dinleyicilerine bazı tavsiyelerde bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ünlü şarkıcı Zuhal Olcay hafta sonu Gümüşsuyu’ndaki bir mekanda sahnedeydi.  Deprem felaketi nedeniyle ara verdiği konserlerine devam eden Olcay, tüm rezervasyonların dolduğu gecede muhteşem performansı ile kendisine hayran bıraktı. 

  Zuhal Olcay dinleyicilerine “Gelip geçen şeye ömür deniyor arkadaşlar, anı yaşamaya çalışın” diye tavsiye verdi. Zuhal Olcay (65) ile Mazlum Çimen (64), dört yıllık ilişkilerini Mart 2020'de sonlandırmıştı. İkili geçtiğimiz günlerde düzenlenen SİYAD ödül töreninde pişti oldu.

  Mazlum Çimen’in yanında yeni sevgilisi de vardı. Karşılaşmamak için akla karayı seçtiler. Çimen ve sevgilisi bir süre sonra mekanı terk etti.
   
  Cihangir’deki bir mekana giden Çimen burada sevgilisini oğlu Saki Çimen ve gelini oyuncu Zeynep Anacan ile tanıştırdı.

  Kapıda bekleyen muhabirlerin soruları üzerine “Salondan çıkışımın Zuhal Hanım’la ilgisi yok. Geçmişle alakalı konuşmuyorum. Kimseye bir dargınlığım yok. Hanımları rahatsız etmeyin, biri sevgilim, biri gelinim” dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow