22-28 Kasım haftası nasıl geçecek? Mine Ayman yazdı...

Merhaba, haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir başlangıç yapabiliriz. Ailemizle ve sevdiklerimizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir, onlar için fedakarlıklar yapabiliriz.Gündemimizde ülkemizle ilgili toplumsal konular da olabilir. Bu etkiler salı ve çarşamba günleri de devam edecek. Güneş artık Yay burcunda ilerlediği için önümüzdeki 1 ay boyunca gündemimizde yurtdışı, yabancılar, seyahat, eğitim ve sporla ilgili gündemler olabilir.

Burcu ya da yükseleni Yay, Koç ve Aslan olanlar her konuda daha dikkat çekici olabilir ve öne çıkabilirler. Bu ara seyahate çıkmak için karşımıza fırsatlar çıkabilir. Bu dönemde yeni bilgileri daha hızlı öğrenebilir ve vizyonumuzu araştırmalar yaparak genişletebiliriz.

24 Kasım Çarşamba akşamı itibariyle iletişim gezegeni Merkür de Yay burcunda ilerleyeceği için eğitimle ve seyahatle ilgili gündemlerimiz artabilir. Bu hafta perşembe ve cuma günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek, kendimizle ilgilenebilir ve dikkat çekici olabiliriz.

Lüks isteklerimiz artabilir ve aşırı harcamalara dikkat etmemiz gerekebilir. Bu hafta sonu ıse Ay Başak burcunda ilerleyecek, her konuda çok titiz ve detaycı olabilir, yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. Sağlık kontrollerimizi yaptırmak ve spora ya da diyete başlamak için uygun zaman olabilir.

Sağlıklı yaşam için yeni kararlar alabilir, yeme içmemize daha fazla dikkat edebilir ve detoks yaparak kendimizi arındırabiliriz. Ayrıca evde ya da ofisimizde temizlik yapabilir, yeni düzenlemeler yaparak hayatımızı yeni bir sisteme sokabiliriz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS