26 Mayıs Yay burcunda Ay tutulması! İşte en çok etkilenecek burçlar! Mine Ayman yazdı...

26 Mayıs Çarşamba saat 14.14'te Yay burcunun 5. derecesinde bir ay tutulması gerçekleşecek. Peki bu tutulmanın etkileri ne olacak? En çok hangi burçlar etkilenecek?Haftaya Ay tutulması gündemiyle başlıyoruz! Gergin ve sert geçecek haftaya kendimizi hazırlamamız faydalı olabilir!

Bir yandan Kova burcunda başlayan Satürn retrosu da bizi eski bir sorunla yeniden karşılaştırabilir ve bu dönemde hesaplaşma yaşatabilir!

Ayrıca yaklaşan Merkür retrosu da karşımıza eski sorunları ve eski insanları yeniden çıkartabilir, tam olarak kapanmamış konular yeniden gündemimize gelebilir.

26 Mayıs Çarşamba 14:14’de Yay burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması aynı zamanda Jüpiter etkili olduğu için hem kişisel hayatımızda hem de yaşadığımız çevrede abartılı ve beklenmedik durumlar yaşamamıza sebep olabilir!

Özellikle yurt dışı, yabancılar, seyahatler, eğitim, Spor, din ve mahkeme konularıyla ilgili krizler çıkabilir!

Yay burcundaki tutulma en çok burcu, yükseleni ya da Ay burcu Yay, İkizler, Başak ve Balık olanları etkileyecek.

Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olup kesinlikle en küçük belirtiyi bile ihmal etmememiz gereken bir dönemdeyiz!

Özellikle bu dönemde karaciğer, bel, kalça, üst bacak ve kaslarla ilgili sorunlar yaşanabilir, spor sakatlanmalarına da dikkat edip risk almamak gerekir.

30 Mayıs Pazar İkizler burcunda başlayacak olan Merkür retrosunun etkisini bu hafta özellikle Çarşamba günü itibariyle hissetmeye başlayacağız, Merkür retrosu İkizler burcunda olacağı için iletişimle ilgili bu dönemde büyük karışıklıklar ve sorunlar yaşanabilir! Bu dönemde yalanlar ortaya çıkabilir ve kandırılma durumlarında artış olabilir!

Kafalar da çok karışık olacağı için her türlü plan ve anlaşmada gecikme ya da sorunlar çıkabilir. Merkür retrosu 23 Haziran’a kadar devam edeceği için bütün önemli anlaşmalarınızı ve önemli kararlarınızı bu tarıh sonrasına bırakmanız çok daha faydalı olacaktır.

Merkür retrosundan da en çok İkizler, Yay, Başak ve Balık burçları etkilenecek! Bu dönemde her duyduğunuza inanmamanız ve bir şey imzalamadan önce çok temkinli hareket etmeniz en doğrusu olacaktır. Teknolojiyle ilgili tüm ürünler sorun yaratabilir, telefon ve bilgisayar türü eşyalar satın alırken de arızalı çıkmaması için iyice kontrol etmek gerekebilir. Zor bir hafta bizi bekliyor ve bu zorluklar Haziran ayını da etkileyebilir, bu yüzden her konuda tedbirli olmamız gereken bu dönemi umarım en iyi şekilde atlatabiliriz, iyi haftalar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS