2 saatte aracı teslim ediyor

2 saatte aracı teslim ediyor

2 saatte aracı  teslim ediyor

Otoshops Genel Müdürü Murat Aydın araç alım satımındaki tüm işlemleri tek noktada hızlıca sonuçlandırdıklarını belirtti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 ALJ Holding bünyesinde 2’inci oto sektöründe hizmet veren Otoshops Genel Müdürlüğü görevine Murat Aydın getirildi. Göreve başlayan Aydın öncesinde Opel, Chevrolet ve Suzuki markalarında Genel Müdürlük ve son olarak Hedef Filo’da Satış Direktörlüğü görevini yürütüyordu. Aydın, Otoshops’un 2’inci el otomobil pazarına getirdiği kurumsal yaklaşım ile tercih edilen güvenilir bir markası olarak öne çıktığını belirterek 15 ilde, 21 satış noktası ile hizmet verdiklerini belirtti. Aydın,“Müşterilerimiz satın aldıkları otomobili herhangi bir neden göstermeksizin, beğenmezse 7 gün içinde geri getirerek, başka bir otomobille değiştirebiliyor. Otoshops’dan satın alınacak 2.el bir araç kredi başvuru süreçleri de dahil olmak üzere yaklaşık 2 saat içinde teslim ediliyor“ dedi.

Mekanik garantisi var

Otoshops’ta satışa sunulan tüm otomobillerin geçmişinden, anlık kaporta ve mekanik durumundan emin olunabileceğini kaydeden Aydın ,“Çünkü tüm otomobiller detaylı bir ekspertiz raporuna sahip. Otomobili satmak isteyenler için aynı gün içinde araç sahibine ödemesini yaparak satın alınırken, satacağı her araca da 2 yıla kadar garanti veriliyor. Ücretsiz Yol Yardım hizmetini de içeren garantimiz mekanik parçaların yüzde 90’ını kapsamakta“ diye konuştu.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber