hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Aracın iç kaplamalarını "Vegan" sunuyor

  Aracın iç kaplamalarını Vegan sunuyor
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Opel, Hayvansal Ürün İçermeyen Vegan İç Kaplamalar Sunacak

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pazara 15 elektrikli model sunan Opel, 2025 yılından itibaren sadece elektrikli araçlar üreten bir marka haline gelmeyi hedefliyor. Sürdürebilir ulaşım sağlama tutkusunun temel taşlarından biri olan çevreci yaklaşımını bu sefer elektrikli araçlarında yer alan vegan iç mekan kaplamalarıyla da gösteriyor. 1899’dan bu yana yenilikçi ve öncü teknolojilere sahip otomobiller sunan Opel, hem binek otomobil hem de ticari araçlarının iç kaplamalarında hayvansal ürün içermeyen kaplamalar kullanmasıyla da öne çıkıyor.

  Alman otomobil markası Opel, satışa sunduğu elektrikli araç modellerinde hayvansal ürün içermeyen iç mekan kaplamaları sunuyor. Güncel ürün gamında 15 elektrikli model sunan Opel, çok çeşitli ve zengin model gamınının daha sürdürebilir ve çevreci olması için vegan iç mekan metaryalleri tercih ediyor. 

  Aracın iç kaplamalarını Vegan sunuyor

  Hangi modellerde olacak?

  Hayvansal ürün içermeyen iç mekan kaplamaları görünüm ve dokunma hissi açısından geleneksel kaplamalarla aynı yüksek standartları karşılarken Opel’in duygusal, verimli ve sürdürebilir yaklaşımını bir kez daha gösteriyor. Herkes için vegan: Opel, birçok elektrikli modelinde vegan metaryaller kullanıyor Opel’in ürün gamında yer alan birçok modelin iç kaplamalarının tamamen vegan malzemelerden üretilmesi dikkatleri çekiyor. Hayvansal ürün içermeyen malzemeler, her dönemde segmentinin teknolojik standartlarını belirleyen yeni Corsa Elektrik ve Opel Astra Elektrik modellerinde de kullanılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Opel’in profesyoneller için sunduğu çok yönlü hafif ticari araçlar olan Zafira Life Elektrik, Combo Life Elektrik gibi modeller vegan malzemelerin kullanım alanını artırdığı diğer modeller olarak öne çıkıyor. Gelecekte vegan malzemelerin kullanım alanı artacak Segment standartlarını belirleyen binek ve hafif ticari modelleriyle geleceğe göz kırpan Opel’in 2025’ten itibaren üreteceği her modelin tamamen elektrikli bir varyantı olacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow