hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dacia “Extreme” versiyonu ile geliyor

  Dacia “Extreme” versiyonu ile geliyor
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Markanın pazara süreceği “ Extreme” donanım seviyesi “outdoor" imajını daha ileriye taşımayı hedefliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dacia markası son iki yıldır Renaulution stratejisini uygulamayı sürdürüyor.Dacia ürün gamının üst noktasını oluşturan Extreme donanım, outdoor keyfini arayan yeni müşterilere hitap etmeyi öngörüyor. Sandero Stepway ve Jogger için sunulan Essential ve Expression donanım seviyesinin üzerinde yer alıyor. Duster örneğinde ise Extreme donanımı; Essential, Expression ve Journey donanımlarından sonra geliyor.

  Yazın gelecekler

  Jogger ve Duster’ın Extreme versiyonları haziran ayında, Sandero Stepway Extreme ve Spring Extreme ise temmuz ayında Türkiye’de kullanıcılarla buluşacak. Dış tasarımda yeni gövde renkleri Sandero Stepway, Duster, Jogger için Sedir Yeşili ve Spring için Arduvaz Mavisi olacak. Bakır Kahverengi çok sayıda unsur Dacia Extreme için özel olarak geliştirildi.

  Jantlar özel

  Sandero Stepway ve Jogger Extreme'deki şnorkel çıkartmalarında ve ayrıca Duster Extreme'deki B sütunu çıkartmalarında bulunuyor. - Sandero Stepway ve Jogger'da 16 inç ve Duster'da 17 inç Parlak Siyah alaşım jantlar sunuluyor. İç tasarımda ise tamamen yeni MicroCloud döşeme.

  Grip sistemi eklendi

  Sandero Stepway Extreme ve Jogger Extreme standart olarak Extended Grip ile yollara çıkıyor. Orta konsoldaki kumanda ile etkinleştirilen yenilikçi çözüm, ESP ve ASR'nin çalışma şeklini uyarlayarak tekerleklerin daha serbest dönmesini ve gevşek/zorlu yüzeylerde daha iyi tutunmasını sağlıyor.

  Dacia “Extreme” versiyonu ile geliyor

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow