hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ford Ranger yenileniyor

  Ford Ranger yenileniyor
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Ford’un pick up modeli Ranger yenileniyor. Ranger yılın ikinci yarısında satışa sunulacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Araçların güvenlik, sürüş, konfor, teknoloji ve maliyet Yenilikçi tasarımı ve mühendisliği ile öne çıkan, 180'den fazla ülkede satılan, Ford’un şimdiye kadarki en güçlü ve akıllı modeli olan Ranger performans ve verimliliği bir arada sunmayı hedefliyor. Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli olan Ford Ranger, en gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde barındıran 2.0 litre EcoBlue dizel motor seçeneği 10 vitesli otomatik şanzımanla kombine edildiğinde yüzde 24’e varan yakıt verimliliği sunmayı nedeflemekte.

  Şerit takip sistemi

  Araçtaki yol bilgisayarı; kat edilen mesafe, yakıt tüketimi, hız ve dış ortam sıcaklığı gibi önemli bilgi ve rakamları gösteriyor. Ayrıca, aracın deposundaki yakıtla daha ne kadar yol kat edebileceğini yaklaşık olarak gösteren bir gösterge de bulunuyor.Şerit Takip Sistemi, Yaya Algılama Özelliğine Sahip Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Hız Sınırlandırma ve Park Sensörleri gibi gelişmiş sistemler daha güvenli sürüş deneyimi sağlarken; Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Eğim İniş Kontrol Sistemi ise kontrolün daima sürücüde olmasına yardımcı oluyor.

  Anahtarsız giriş sistemi

  Ranger ilk kez Ford’un Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliğiyle donatılırken, SYNC IV 10” veya sınıfının en iyisi 12” dokunmatik ekran sunuyor. Sistem araç içindeki konforu eğlence ve iletişimle destekleyerek yolculukları keyfe dönüştürüyor.Ford Ranger’ın yüksek teknoloji ürünü dijital iç mekânı, gelişmiş yük alanı, yük alanı yönetim sistemi gibi özellikler ve teknolojiler, 5 binden fazla görüşmenin ve düzinelerce müşteri atölyesinin sonucunda geliştirildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow