hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Geri alım garantili Lexus Antalya'da yola çıktı

  Geri alım garantili Lexus Antalyada yola çıktı
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Türkiye pazarına 2016 yılında giriş yapan Lexus, sunduğu modellerle ve hizmetlerle lüksün tanımını değiştiriyor. Tüm modellerinde hibrit motor seçeneğini sunan lüks marka, 60’a yakın noktadaki geniş servis ağı ve Kur Garantili Geri Alım Taahhüdü gibi hizmetlerle iddiasını artırmaya devam ediyor. Lexus, lüksün simgesi haline gelen özel modellerini Antalya Otoshow Fuarı’nda sergiliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye pazarına 2016 yılında giriş yapan Lexus, birbirinden özel otomobillerini 13-18 Mart tarihleri arasında düzenlenen Antalya Otoshow Fuarı’nda sergiledi. Lexus, kendi kendine şarj olabilen lüks hibrit teknolojisine sahip modellerini de Antalya’da ziyaretçilerle buluşturdu.Dünyanın en iyi otomobillerini üretmek felsefesiyle yola çıkan marka, sunduğu modellerle Türkiye'de premium segmente bambaşka bir bakış açısı getirdi.

  Geri alım garantili Lexus Antalyada yola çıktı

  “Lexus Premium SegmentteAlgıyı Değiştirdi”

  Antalya Otoshow Fuarı’nda markanın standında değerlendirmeler yapan Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur, “Lüks otomobil üretiminde geleneksel el işçiliği ile yüksek teknolojiyi bir araya getiren Lexus markası olarak, Türkiye’ye 2016 yılında geniş bir ürün gamıyla giriş yaptık. Kısa zamanda büyük ilgi gördük ve şu anda tüm modellerinde hibritteknolojisi sunan tek markayız. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de elektrik motoruyla benzinli motoru bir arada sunan hibrit teknolojisi giderek daha fazla önem kazanıyor. Biz Lexus olarak kendi kendini şarj eden ve dışardan şarj gerektirmeyen bu teknolojiyi SUV’dan sedana kadar farklı segmentelerdeçoktan pazara sunmaya başladık. Sunduğumuz modellerle ve hizmetlerle premiumsegmentteki algıyı da değiştirmeyi başardık” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “Türkiye’deYaklaşık 60 Noktada Satış Sonrası Hizmeti Veriliyor”

  Lexus’un sunduğu en önemli avantajların başında güçlü ve yaygın servis ağının olduğunu kaydeden Selim Okutur, “Lexus için satış yapmak kadar satış sonrasında verilecek hizmet de çok büyük önem taşıyor. Bu paralelde marka olarak biz 60’a yakın satış sonrası hizmet noktamızda hiçbir premium markada göremeyeceğiniz bir satış sonrası hizmeti sunmaktayız. Lexus müşterileri, Türkiye’nin her yerinde bulunan bu güçlü servis ağı sayesinde hiçbir zaman mağdur olmayacak ve ihtiyaç hissettiği anda bizi yanında bulacak” dedi.

  Geri alım garantili Lexus Antalyada yola çıktı

  “299 Bin TL’ye Satılan Aracı, 2 Yıl Sonra 296 Bin TL’ye Geri Alıyoruz”

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fuarda Lexus’un yüksek 2. el değerinden ve Türkiye’deki sıra dışı uygulamasından söz eden Okutur, “Lexustüm dünyada elde ettiği yüksek ikinci el değerine güvenen bir marka ve Türkiye’deki hizmetlerimizle de bunun altını çiziyoruz. Bunlardan en dikkat çekeni kur garantili Geri Alım Taahhüdü olarak öne çıkıyor.Buna göre satılan Lexus modelleri, müşteri talep ettiğinde araç kullanımına ve yılına bağlı olarak belli oranlarda marka tarafından geri alınabiliyor. Biz markanın yüksek ikinci el değerine çok güveniyoruz ve bu konuda elimizde güzel bir örnek de var. 2016 yılında bir müşterimize 299 bin TL’ye sattığımız bir aracı, 2 yıl sonra Geri Alım Taahhüdü ile birlikte 296 bin TL’ye geçen hafta geri aldık. Bu rakam, Lexus’un ikinci el değerinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Biz de bu hizmetle birlikte Lexus Türkiye olarak sattığımız tüm otomobillerin arkasında durduğumuzu da kanıtlıyoruz” dedi.

  Lexus’un fark yaratan işçiliği ve Takumi ustaları geleneği

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Lexus, kısa zamanda dünya çapında ün getiren otomobillerini yüksek teknoloji ve geleneksel üretim tekniklerini bir arada sunarak üretiyor. İnsan eli ve gözü, en yüksek kaliteyi sağlamak adına Lexus’daki en önemli araç olmaya devam ediyor. İşte bu yüzden Lexus’un en az 25 yıllık deneyime sahip usta işçileri olan Takumi ustaları, her aracın en yüksek standarda sahip olmasını garanti etmek adına büyük bir öneme sahip.

  Ayırt edici siyah ve beyaz tulumları, beyaz eldivenleri giyen bu küçük ve seçilmiş grup, sadece eğitimli gözlerin görebileceği küçük kusurları bile görebiliyorlar. Kalite aşamasının en önemli parçası olan Takumi ustaları, boyanın hatasız olmasından elle yapılan deri döşemenin dikişlerinin kusursuz olmasına kadar birçok detayı gözden geçiriyor. Ustalar, kulaklarını da kullanarak motorların sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ediyorlar. Kendi yeteneklerini sürekli olarak geliştiren ustalar, birikimlerini paylaşarak işçiliklerini yeni jenerasyonlara aktarıyorlar. Böylece araçların yüksek standartları her zaman korunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tüm Modellerinde Hibrit Motor Seçeneği Sunan Tek Marka: Lexus

  Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gün geçtikçe önemi artan hibrit teknolojisini tüm modellerinde sunan tek marka olarak Lexus, bu alanda da farkını ortaya koyuyor. Geniş bir ürün gamına sahip olan marka, Türkiye’de de tüm modellerinde hibrit motor seçeneğini satışa sunuyor.

  Kendi kendine şarj olabilen tüm hibritLexus modellerinin kullandığı LexusHybrid Drive teknolojisi, güçlü bir benzinli motoru, elektrikli motorun tasarrufuyla birleştiriyor. Bu sayede kesintisiz bir sürüş sunarken, sürücünün hiçbir şeyden ödün vermesine gerek kalmıyor. Lexushibrit modelleri, güçlü hızlanma kabiliyeti, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon değerleriyle dikkat çekiyor. Kendi kendine şarj etme özelliğine sahip hibrit modeller, istendiğinde EV moduyla sadece elektrikli olarak yolculuk yapmaya imkan tanıyor.

  Lexus’tan Kur Garantili Geri Alım Taahhüdü

  Marka konusunda müşterinin aklında hiçbir soru işareti bırakmayan Lexus, gerek hizmetleri gerekse de tüm dünyada sorunsuzluk ödülleri toplayan otomobilleriyle dikkat çekiyor. Buna dayalı olarak Lexus’un tüm dünyada elde ettiği yüksek ikinci el değerine güvenen marka, özel hizmetleriyle de bunun altını çiziyor. Türkiye’de oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunan Lexus’un en dikkat çeken uygulamalarından biri olarak kur garantili Geri Alım Taahhüdü öne çıkıyor. Buna göre satılan Lexus modelleri, müşteri talep ettiğinde araç kullanımına ve yılına bağlı olarak güncel belli oranlarda, güncel kur üzerinden marka tarafından geri alınabiliyor.

  Türkiye’nin Her Yerinde Servis Ağı

  Lexus’un sunduğu en önemli avantajların başında güçlü ve yaygın servis ağı geliyor. Satış hizmetleri kadar satış sonrası hizmetlere de büyük önem veren Lexus markası, Türkiye’nin her yerine yayılan 60’a yakın satış sonrası hizmet noktasıyla hiçbir premium markada olmayan bir hizmet sunuyor.Lexus, Türkiye’nin her yerinde bulunan bu güçlü servis ağı sayesindemüşterilerinin nerede olurlarsa olsunlar kısa zamanda yüksek kalitede servis hizmeti almalarını sağlıyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow