Honda CB750 Hornet 2023’te gelecek

Honda CB750 Hornet 2023’te gelecek

Honda CB750 Hornet 2023’te gelecek

Honda’nın yeni CB750 Hornet modeli Intermot Motosiklet Fuarı'nda tanıtıldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Uluslararası Intermot Motosiklet Fuarı’nda Honda, yeni CB750 Hornet modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tamamen yenilenen kompakt ve hafif iki silindirli 755 cc motora sahip Hornet, 9.500 d/d’de ürettiği 67,5 kW maksimum güç ile mirasını korumaya devam ediyor. Motor aynı zamanda 7.250 d/d’de 75 Nm tork değeriyle alt ve orta devirler dahil yüksek çekiş gücü ve sürüş keyfi sağlamayı hedefliyor.

Bağlanabilirlik seçenekleri

Yeni CB750 Hornet modelinin yenilenmesi için Honda’nın motosiklet üretimi ve geliştirme konusundaki bilgi birikimi ve deneyimi öne çıkarken; özel egzoz ile birlikte patentli Vortex Akış Kanalları hava akışını hava kutusuna eşit olarak dağıtarak hassas gaz tepkisi ve yüksek çekiş gücü sağlıyor.

Honda Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi sayesinde hem Android hem de ilk kez IOS cihazlar için sunulan gelişmiş bağlanabilirlik özellikleri ile pratik, okunaklı ve tüm sürüş bilgilerini sürücüye anlık olarak aktaran 5 inçlik TFT renkli ekran üstün sürüş keyfini destekliyor. CB750 Hornet modeli, 2023 yılının ilk yarısında Türkiye’de satışa sunulacak.