İstanbul’da “Motosiklet Günleri” başlıyor

İstanbul’da “Motosiklet Günleri” başlıyor

İstanbul’da “Motosiklet Günleri” başlıyor

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Motosiklet Günleri’nin ikincisi 9 – 11 Haziran 2023 tarihleri arasında Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 Her geçen gün artan mobilite ihtiyacını karşılamak adına motosikletin önemine dikkat çekmek isteyen Honda, Türkiye’de motosiklet kültürünün ve bilincinin yaygınlaşması için çalışmalarına devam ediyor. Uzun yıllardır Motosiklet Gelişim Merkezi’nde binlerde kişiyi güvenli sürüş ile tanıştıran Honda’nın motosiklet kullanıcılarını ve motosiklet severleri bir araya getireceği Honda Motosiklet Günleri 2023 başlıyor. Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Honda Motosiklet Günleri, 9 – 10 – 11 Haziran 2023 tarihlerinde Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Motosiklet tutkunları için yeni modellerin sergileneceği, test sürüşlerinin yapılacağı, influencerlar ile söyleşilerin, simülasyonların, yarışmaların, eğitimlerin ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Honda Motosiklet Günleri’nde hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler gün boyunca devam edecek. Etkinliğe katılım, web sitesi üzerinden doldurulan form aracılığı ile oluşturulan davetiyedeki QR kod kullanılarak ücretsiz olarak sağlanacak.

Yeni motosiklet modelleri sergilenecek

Türkiye’nin 8 yıldır üst üste en çok satan motosiklet markası olan Honda’nın farklı segmentlerdeki geniş ürün gamının sergileneceği Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar ayrıca 17 Haziran’da satışa sunulacak olan XL750 Transalp, ADV350 ve CRF250 modellerini de ilk kez inceleme fırsatı bulacak. Alanda, Adventure ve Naked modellerine yönelik özel sergileme alanları da olacak. Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar 250 cc segmentinde 2 farklı model ve Big Bike segmentinden 9 farklı model ile test sürüşü gerçekleştirebilecek.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber