hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Lexus RC Coupe Paris'ten yola çıkacak

  Lexus RC Coupe Paristen yola çıkacak
  expand

  Premium otomobil üreticisi Lexus, 2 Ekim’de başlayacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda yeni Lexus RC coupe modelinin dünya lansmanını gerçekleştirecek. 2014 yılında tanıtıldığından bu yana RC, Lexus’un araçlarına daha duygusal tasarımlar getirmesi konusunda kilit bir rol oynadı. Yeniden tasarlanan RC, Lexus markasının son tasarım dilini ve öğelerini taşıyor. LC’den ilham alan RC, daha dinamik sürüşüyle de öne çıkacak. Paris’te klasik stand basın toplantısı yerini ise, interaktif #SharpYetSmooth isimli konsept alacak ve burada RC ile Lexus’un marka değerleri hikayelerle anlatılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Lexus RC Coupe Paristen yola çıkacak


  Lexus Paris Otomobil Fuarı’nda ikinci prömiyerinide yeni LC Yellow Edition ile gerçekleştirmeye hazırlanıyor. LC Yellow Edition, markanın amiral gemisi coupe ürün gamına eklenen göz kamaştırıcı bir model olacak.Yeni model, enerjik sarı renkli gövdesiyle ön plana çıkıyor. Böylece LC’nin ödüllü olan tasarımı, daha da dikkat çekici hale geliyor. Bu özel renk kombinasyonu, kabinde de sarı, beyaz ve siyah detaylarla devam ediyor.

  Lexus RC Coupe Paristen yola çıkacak

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Lüks sedan Lexus ES Avrupa’da
  Lexus, Paris’te tamamen yeni, yedinci jenerasyon ES lüks sedan modelinin Avrupa prömiyerini de gerçekleştirecek. Yüksek seviyede konfor ve lüksü bir arada sunan yeni ES, tamamen yeni şasisiyle dinamik bir tasarıma ve sıra dışı sürüş deneyime sahip oldu.
  Lexus’un Paris’teki standında UX crossover modeli de yer alacak ve burada ilk kez siparişler alınmaya başlanacak. Lexus markasının giriş modeli olan CT Hybrid de, Paris’te sergilenecek modeller arasında yer alacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow