hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sanal gerçeklikle Jaguar'ın I-PACE Concept'ini deneyimlemek mümkün

  Sanal gerçeklikle Jaguarın I-PACE Conceptini deneyimlemek mümkün
  expand

  Jaguar, dünyada ilk kez gerçekleştirilen geleneksel otomobil tanıtımına farklı bir boyut kazandırarak, farklı ülkelerdeki katılımcıların HTC VİVE oda ölçekli sanal gerçeklik teknolojisi ile I-PACE Concept otomobilini deneyimlenmesini sağladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dünyanın en güçlü 10 sürücüsüz otomobil markası

  Jaguar; sürüş keyfi, performans, beş kişilik bir spor otomobil kullanımı ve elektrik teknolojisini Jaguar I-PACE Concept’te bir araya getirdi. Jaguar markasının karakteristik özelliklerini taşıyan Jaguar I-PACE Concept 400bg çıkış gücü 700Nm tork üreten elektrikli motoruyla 0-100 km/s hızlanmasını 4 saniyede tamamlıyor.

  90kW/sa lityum iyon bataryası kullanıcılarına 500km’den daha uzun bir menzil sunuyor. Jaguar I-PACE Concept'in iç tasarımı; şık, premium malzemelerle ve detaylara özen gösterilerek tasarlanmıştır.

  Sanal gerçeklikle Jaguarın I-PACE Conceptini deneyimlemek mümkün

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HTC VIVE™ Hakkında

  VIVE, HTC ve Valve tarafından sanal dünyada tam anlamıyla bir sürükleyicilik sağlamak üzere geliştirilmiş olan, türünün ilk örneği bir sanal gerçeklik platformudur. Her yönüyle oda ölçeğinde bir Sanal Gerçeklik ve gerçek hayattaki gibi etkileşimler sağlamak için tasarlanmış olan VIVE, oyunun kurallarını değiştiren bir teknoloji ve sınıfının en iyisi içeriğine sahip Sanal Gerçekliğe ilişkin taahhüdünü yerine getiriyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA