hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Mercedes'ten yeni elektrikli vizyon

  Mercedesten yeni elektrikli vizyon
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Konsept CLA Class, EQA, EQB ve EQV Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünya sahnesine çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mercedes-Benz, 1897’deki ilk IAA’dan (Uluslararası Otomobil Fuarı) bugüne kadar düzenli olarak katıldığı, sektörün en önemli fuarlarından birine yine damga vurmaya hazırlanıyor. 4-10 Eylül tarihlerinde Münih’te düzenlenecek olan IAA Münih’te yeni Concept CLA Class’ı dünya sahnesine çıkaracak olan Mercedes-Benz elektrik ve dijitalleşme çağında yeni vizyonunun ipuçlarını vermeyi hedefliyor.

  Yeni tasarımlar

  1886’da otomobili icat eden Mercedes-Benz, “Defining Class” sloganıyla lanse ettiği otomobille şirketin estetik ve olağanüstü tasarım, uzun menzilli verimlilik, öncü inovasyon, sürdürülebilir malzemeler ve tamamen yeni işletim sistemi MB.OS aracılığıyla segmenti yükseltme vizyonunu yansıtıyor. Son üç ay içinde tanıtılan üçüncü model olan, elektrikli ve plug-in hibrit olarak sunularak E-Serisi’ni tamamlayan All Terrain’in dünya prömiyerinin yanı sıra, EQA, EQB ve EQV’nin etkinlik prömiyerleri de IAA Münih’te gerçekleştirilecek.

  Mercedesten yeni elektrikli vizyon

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mercedes-Benz alanını ziyaret edenler Mercedes-AMG, G-Serisi, Mercedes-Maybach ve Mercedes-Benz Ticari Araçlar da dahil olmak üzere tüm Mercedes markalarındaki elektrikli araçları ‘Açık Alan’da deneyimleyebilecekler.

  ‘Açık Alan’da ayrıca Mercedes-Benz’in elektrikli bir gelecek vizyonunun uç noktalarını temsil eden VISION EQXX ile Vision One-Eleven da yer alacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow