20. yaşına özel

Kutlamaya özel tasarımAudi TTS, Audi Q3 ve Volkswagen T6 baştan aşağı değiştirildi

Volkswagen grubunun en ünlü mofikasyon firmalarından olan ABT, 120. yaşını özel bir tasarım çalışmasıyla kutluyor. Marka Audi TTS, Audi Q3 ve Volkswagen T6'yı baştan aşağı değiştirdi. Kutlamaya özel yapılacak olan otomobiller 120 adet olacak. Her özel tasarımdan 40 adet üretilecek. Audi TTS bu özel paket program ile 370 Hp güce erişmiş. Maksimum hızı ise 265 km/s. Ön ızgarada ve otomobilin yan bölümlerinde kırmızı şeritler kullanılmış. Geniş jantlar modeli sportif gösterirken, dörtlü egzoz çıkışı bu konuyu desteklemiş. 

Audi Q3 kırmızı şeritleriyle dikkat çekiyor

Audi Q3'te bu özel sürümden yararlananlardan. Model yine kırmızı şeritleriyle dikkat çekiyor. Modelde 20 inç jantlar kullanılmış. Modeldeki güç seçenekleri ise 184 Hp ve 210 Hp olarak sıralanmış.

T6 modeli de bu özel tasarıma kavuştu

Son olarak ise Volkswagen'in T6 modeli de bu özel tasarıma kavuşmuş olan model. Kırmızı şeritlerin yine yer aldığı modelde 20 inç jantlar görüyoruz. Tamponun hemen altında splitter yan bölümde ise etekler unutulmamış. Arkada ise dörtlü egzoz çıkışı sportif bir hava katmış modele. Modeldeki motor seçenekleri ise 180 Hp ve 150 Hp olarak sıralanmış. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS