hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Otomotive 2’inci el morali

  Otomotive 2’inci el morali
  expand

  Otoshops Genel Müdürü Murat Aydın, otomotiv sektöründe 2. el pazarının öneminin ve ağırlığının arttığını belirterek “Sıfır araç fiyatlarını doğrudan etkileyen döviz kur artışlarının 2’inci el fiyatlara etkisi sınırlı kaldı. Aradaki makas açıldı. 2018 son çeyreğinde bu yüksek fiyat makası sebebiyle tüketiciler için ikinci el araç almak çok daha ekonomik ve mantıklı olacak. Bu sebeple makasın çok açık olduğu bu dönemde talebin 2’inci ele kaymasını bekliyoruz” diye konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Otoshops olarak hizmete başlamalarının üzerinden geçen 2 yıllık sürede kurumsal 2.el otomobil pazarının önemli bir oyuncusu olduklarını söyleyen Aydın “15 ilde, 21 satış noktası ile hizmet vermekteyiz. Kriterlerimize uygun bayileri seçmek için dikkatle değerlendiriyoruz. Bayilik vereceğimiz öncelikli iller İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Gaziantep, Manisa, Balıkesir, Muğla, Eskişehir, Aydın, Kahramanmaraş ve Trabzon.” dedi. Otoshops alım-satımlarda 111 nokta ekspertiz, 2 yıla kadar garanti, yol yardımı, 12 yaşa kadar 48 aya varan vadelerle ödeme avantajları, 14 günde değişim gibi avantajlar sunuyor.

  Otomotive 2’inci el morali

  Tur Assist’ten yol yardım desteği

  Tur Assist işbirliği yaptığı markalara BenzinLitre’yi de ekledi. Yapay zeka uygulama şirketi BrainMinds Teknoloji tarafından hayata geçirilen BenzinLitre mobil uygulamasıile anlaşmaya varan Tur Assist işbirliği kapsamında aplikasyon kullanıcılarına yol yardım hizmetleri sunacak. Kullanıcıların konumuna en yakın akaryakıt istasyonlarını sıralayan BenzinLitre, “İlk gördüğüm istasyona gireceğim” yerine “en doğru istasyona gireceğim” algısını oluşturmayı hedefliyor. En uygun benzin, dizel ve LPG fiyatlarını görebilmenin mümkün olduğu uygulama, belirli istasyondaki akaryakıt fiyatlarını da gösteriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  iOtomotive 2’inci el morali

  Distribütörden onaylı BMW ve MINI

  BMW ve MINI markalarının Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv 2’inci elde de güvence veriyor. BMW Premium Selection’dan 2’inci el otomobil alanlara 24 aylık BMW Premium Selection Garantisi uygulanıyor. Ayrıca bir yıl boyunca, 24 saat yol yardım ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde geniş kapsamlı yardım hizmetleri sunuluyor. MINI Next markasındaki Onaylı Kullanılmış otomobiller ise 5 yaşını aşmamış, 120 bin km'yi geçmemiş araçlardan oluşuyor. MINI NEXT otomobiller için çeşitli bankalar ile yapılan anlaşmalar ile tüketicilere özel kredi olanakları da veriliyor.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow